yast2 memory - en to fa translation catalogue (332 entries)

note: this is a heading
en: Dummy
fa: مصنوع

note: this is a menu entry
en: &Dummy
fa: &مصنوع

en: Installation from images is: <b>enabled</b>
fa: نصب کردن از فایل<b>فعال است</b>

en: Installation from images is: <b>disabled</b>
fa: نصب کردن از فایل<b>غیر فعال </b>است.

note: TRANSLATORS: dialog caption this is a heading
en: Installation from Images
fa: نصب کردن از فایل

en: &Install from Images
fa: از فایل &نصب کن

en: &Do Not Install from Images
fa: از فایل نصب &نکن

note: TRANSLATORS: help text
en: <p><b>Installation from Images</b> is used to speed the installation up. 
    Images contain compressed snapshots of installed system matching your selection 
    of patterns. The rest of packages which are not in images will be installed from 
    packages the standard way.</p>
fa: <p><b>نصب با استفاده از فایل</b> برای ایجاد تسریع در سیستم استفاده می شود. 
    فایل ها شامل اطلاعات فشرده ای با قالب مشخص متناسب با انتخاب شما است. 
    مابقی بسته های که در این فایل ها موجود نیست به روش استاندار به روی سیستم 
    شما نصب خواهند شد.</p>

note: TRANSLATORS: Installation overview
en: No installation images are available
fa: هیچ فایل نصبی موجود نیست

note: TRANSLATORS: Installation overview IMPORTANT: Please, do not change the HTML link <a href="...">...</a>, only visible text
en: Installation from images is enabled (<a href="%1">disable</a>)
fa: نصب با استفاده از فایل فعال است (<a href="%1">غیرفعال</a>)

note: TRANSLATORS: Installation overview IMPORTANT: Please, do not change the HTML link <a href="...">...</a>, only visible text
en: Installation from images is disabled (<a href="%1">enable</a>)
fa: نصب با استفاده از فایل غیر فعال است (<a href="%1">فعال</a>)

note: TRANSLATORS: help text
en: <p><b>Installation from Images</b> is used to speed the installation up.
    Images contain compressed snapshots of an installed system matching your selection
    of patterns. The rest of packages which are not in images will be installed from
    packages the standard way.</p>
fa: <p><b>نصب کردن از فایل</b>برای ایجاد تسریع در روند نصب استفاده می شود.
    فایل نصب شاما یک تصویر فشرده از بسته های ایست که باید به روی سیستم شما نصب شود.
    البته ممکن است گروهی از بسته های که شما تعیین کرده اید در این فایل نباشد در این صورت
    روند نصب انها را به روش استاندار نصب خواهد کرد.<p>

note: TRANSLATORS: help text
en: <p>Installation from images is disabled by default if the current
    pattern selection does not fit any set of images.</p>
fa: <p>نصب کردن ازفای در صورتی که شما بسته ای را از فایلی مشخص نکرده باشید
    به صورت پیش فرض غیر فعال است.</p>

en: Error: Images should not be used for mode: %1
fa: خطا: فایل نباید برای حالت %1 استفاده شود

en: Unable to enable installation from images.
    
    Currently selected patterns do not fit the images
    stored on the installation media.
fa: سیستم قادر به فعال کردن نصب از فایل نیست.
    
    بسته های که اخیرا انتخاب شده اند با فایل موجود در دستگاه ذخیره 
    فایل های نصب مطابقت ندارد.

note: this is a menu entry
en: Installation from &Images
fa: نصب با استفاده از &فایل

en: Updates for %1 %2
fa: به روز رسانی برای  %1 %2

en: Unknown Product
fa: محصول ناشناس

note: feedback heading
en: Add-On Product Installation
fa: نصب محصولات مضاعف(Add-on)

note: feedback message
en: Reading packages available in the repositories...
fa: در حال خواندن بسته های فعال در مخازن ...

en: An error occurred while connecting to the server.
    Details: %1
    
    Try again?
fa: در زمان اتصال به سرویس دهنده خطایی رخ داده است.
    جزءیات:%1
    
    دوباره تلاش می کنید؟

note: strings for "ask for online update"-popup
en: Run Update
fa: اجرای به روز رسانی

en: Skip Update
fa: صرف نظر از به روز رسانی

en: Online Update
fa: به روز رسانی بر خط

en: Run Online Update now?
fa: اجرای به روز رسانی بر خط اکنون؟

en: Select whether to run an online update now.
    You may skip this step and run an online update later.
fa: با انتخاب تعیین کنید که به روز رسانی بر خط هم اکنون اجرا شود.
    شما مکنن است از این مرحله صرف نظر کنید و در زمانی دیگر اقدام به روز رسانی بر خط کنید.

en: Creating automatic configuration...
fa: ایجاده قالب بندی خودکار

note: TRANSLATORS: this message is displayed on console when X11 configuration switches from running X to console. Sometimes it looks like the installation has failed.
en: 
    
    ******************************************************
    
     Do not panic!
    
     X11 Configuration must switch to console for a while
     to detect your videocard properly...
    
    ******************************************************
fa: 
    
    ******************************************************
    
     نگران نباشید!
    
     قالب بندی سیستم x11 باید برای مدتی به حالت پوسته متنی برود
    برای تعیین کارت گرافیک شما...
    
    ******************************************************

en: Automatic Configuration
fa: قالب بندی خود کار

en: Preparing configuration...
fa: در حال آماده سازی قالب بندی..

en: <p>Installation is currently writing the automatic configuration. Please wait...</p>
fa: <p>روند نصب در حال نوشتن قالب بندی خودکار است.لطفا صبر کنید...</p>

en: An error has occured while calling '%1' AC script.
fa: خطایی در زمان فرا خوانی دست نویس '%1' AC رخ داده است

en: Automatic configuration...
fa: قالب بندی خودکار ....

note: ---------------------------------------------------------------------- * Build dialog * ---------------------------------------------------------------------- heading text dialog caption
en: Welcome
fa: خوش آمدید

note: combo box label TRANSLATORS: Combo box
en: &Language
fa: &زبان

note: combo box label
en: &Keyboard Layout
fa: لایه صفحه &کلید

note: bnc #359456 TRANSLATORS: check-box
en: I &Agree to the License Terms.
fa: من با تفاهم نامه &موافق هستم.

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: License Agreement
fa: تفاهم نامه

note: TRANSLATORS: button label ID: #ICW_B1 button
en: License &Translations...
fa: ترجمه &گواهی

note: help text for initial (first time) language screen
en: <p>
    Choose the <b>Language</b> and the <b>Keyboard layout</b> to be used during
    installation and for the installed system.
    </p>
fa: <p>
    <b>زبان </b>مورد نظر خود و <b> لایه صفحه کلید</b>را که در طول مراحل نصب می خواهید مورد
    استفاده قرار دهید را انتخاب کنید
    </p>

note: help text, continued Describes the #ICW_B1 button
en: <p>
    License has to be accepted before continuing the installation.
    Use <b>License Translations...</b> to show the license in all available translations.
    </p>
fa: <p>
    توافق نامه باید قبل از ادامه روند نصب انتخاب شود.
    از<b>ترحمه ی توافق نامه ..</b> برای نمایش توافق نامه در زبان های موجود استفاده کنید.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    Click <b>Next</b> to proceed to the next dialog.
    </p>
fa: <p>
    دکمه <b>بعدی</b> را برای رفتن به پنجره محاوره ای بعد کلید کنید.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    Nothing will happen to your computer until you confirm
    all your settings in the last installation dialog.
    </p>
fa: <p>
    تا زمانی که شما تمام تنظیماتی را که تعیین کرده اید تصدیق نکنید
    هیچ تغییری در رایانه شما روی نخواهد داد.
    <p>

note: help text, continued
en: <p>
    Select <b>Abort</b> to abort the
    installation process at any time.
    </p>
fa: <p>
    <b>صرفه نظر</b> را برای صرفه نظر کردن از روند نصب
    در هر مرحله از نصب انتخاب کنید.
    </p>

en: License needs to be accepted
fa: با گواهی باید توافق شود

note: popup message (user selected CJK language in text mode)
en: The selected language cannot be used in text mode. English is used for
    installation, but the selected language will be used for the new system.
fa: زبانی را که انخاب کرده اید در حالت متنی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. گر چه برای روند نصب
    از زبان انگلیسی استفاده خواهد شد اما، زبانی را که انتخاب کرده اید در سیستم جدید مورد استفاده قرار 
    خواهد گرفت.

note: TRANSLATORS: check box, see #ZMD
en: &Disable ZMD Service
fa: &غیر فعال کردن سرویس ZMD

note: TRANSLATORS: help text, see #ZMD
en: <p>Select <b>Disable ZMD Service</b> to stop and disable
    the ZMD service during the system start.</p>
fa: <p>گزینه ی <b> غیر فعال کردن سرویس ZMD</b> را برای متوقف و غیر فعال کردن 
    سرویس ZMD در روند آغاز سیستم انتخاب کنید</p>

note: Check box: start the clone process and store the AutoYaST profile in /root/autoinst.xml
en: &Clone This System for AutoYaST
fa: ایجاد &رونوشت از سیستم برای AutoYaST

note: caption for dialog "Congratulation Dialog"
en: Installation Completed
fa: روند نصب کامل شد

note: congratulation text 1/4
en: <p><b>Congratulations!</b></p>
fa: <p><b>تبریک!</b></p>

note: congratulation text 2/4
en: <p>The installation of &product; on your machine is complete.
    After clicking <b>Finish</b>, you can log in to the system.</p>
fa: <p>روند نصب &محصول به روی سیستم شما تکمیل شده است.

note: congratulation text 3/4
en: <p>Visit us at %1.</p>
fa: <p>از سایت ما دیدن کنید:%1</p>

note: congratulation text 4/4
en: <p>Have a lot of fun!<br>Your SUSE Development Team</p>
fa: <p>سربند باشید!><br> تیم توسعه ی Suse شما</p>

note: help 1/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p>Your system is ready for use.</p>
fa: <p>سیستم شما برای استفاده اماده است.</p>

note: help 2/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p><b>Finish</b> will close the YaST installation and continue
    to the login screen.</p>
fa: <p><b>پایان</b> منجر به بسته شدن روند نصب YaST و ادامه 
    برای فعال کردن صفحه ی ورود می شود.</p>

note: help 3/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p>If you choose the default graphical desktop KDE, you can
    adjust some KDE settings to your hardware. Also notice
    our SUSE Welcome Dialog.</p>
fa: <p>اگ شما KDE را به عنوان رابط گرافیکی پیش فرض انتخاب کنید انگاه شما قادر 
    خواهید بود تنظیمات KDE را برای سخت افزار خود تعیین کنید. همچنین قادر به مشاهده ی 
    پنجره خوش امد گویی SUSE باشید.</p>

en: <p>Use <b>Clone</b> if you want to create an AutoYaST profile.
    AutoYaST is a way to do a complete SUSE Linux installation without user interaction. AutoYaST
    needs a profile to know what the installed system should look like. If this option is
    selected, a profile of the current system is stored in <tt>/root/autoinst.xml</tt>.</p>
fa: <p>اکر می خواهید اطلاعات عمومی AutoYaST را ایجاد کنید از<b> نسخه سازی</b>استفاده کنید.
    AutoYaST روندی است که در ان سیستم SUSE Linux به طور کامل و بدون محاوره با کاربر نصب می شود. AutoYaST
    به اطلاعات عمومی برای داشتن دانش این که سیستمی که نصب می شود چگونه باشد ،احتیاج دارد. اگر این گزینه 
    انتخاب شده باشد، اطلاعات عمومی سیستم در مسیر <tt>/root/autoinst.xml</tt> ذخیره خواهد شد.</p>

note: Dialog busy message TRANSLATORS: busy message
en: Finishing the installation...
fa: دحال خاتمه روند نصب...

note: twice more steps
en: Deploying Images...
fa: به صف در اوردن فایل ها...

en: Downloading image at speed %1/s
fa: دانلود فایل ها با سرعت %1/s

en: Downloading image %1 at speed %2/s
fa: دانلود فایل %1 با سرعت %2/s

en: Deploying image...
fa: به صف در آوردن فایل ...

en: Deploying image %1...
fa: به صف در آوردن فایل %1..

en: Deploying from images has failed.
    Aborting the installation...
fa: بار گذار فایل نا موفق بوده است.
    صرفه نظر کردن از نصب...

note: TRANSLATORS: pop-up message
en: Debugging has been turned on.
    YaST will open a package manager for you to check the current status of packages.
fa: رفع خطا فعال شده است.
    YaST مدیریت بسته ها را برای بررسی حالت بسته ها برای شما باز می کند.

note: popup label
en: Detecting Available Controllers
fa: در حال کشف کنترل های در دسترس

note: dialog caption
en: Disk Activation
fa: فعالیت لوح

note: push button
en: Configure &DASD Disks
fa: قالب بندی دیسک &DASD

note: push button
en: Configure &ZFCP Disks
fa: قالب بندی دیسک &ZFCP

note: push button
en: Configure &iSCSI Disks
fa: قالب بندی دیسک &iSCSI

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Installation - Warming Up
fa: گرم کردن-روند نصب

note: TRANSLATORS: starting the installation process dialog cotent (progress information) popup headline (#x1)
en: Starting Installation...
fa: آغاز روند نصب...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: <p>Installation is just about to start!</p>
fa: <p>روند نصب در حالآغاز شدن است!</p>

note: error description
en: YaST was unable to find the correct control file.
    We are using a fall-back one. This should not happen
    and it is worth reporting a bug.
fa: YasT قادر به یافتن فاییل کنترل درست نیست.
    ما از پس کشی استفاده می کنیم. نباید این در سیستم روی می داد به وضوح
    این یک خطای ارزشمند است.

note: help text
en: <p>A fallback control file contains installation and update
    workflows unified for all products.</p>
fa: <p>فایل کنترل پس کش شامل روند نصب و به روز رسانی مشخص شده 
    برای تمام بسته ها است</p>

en: Installation Error
fa: خطا در نصب

en: Finishing Basic Installation
fa: در خال خاتمه نصب مقدماتی

en: Creating list of finish scripts to call...
fa: ایجاد لیست دست نویس های پایانی برای فراخانی...

note: progress stage
en: Copy files to installed system
fa: نسخه سازی از داده ها در سیستم نصب شده

note: progress stage
en: Save configuration
fa: ذخیره سازی قالب بندی

note: progress stage
en: Install boot manager
fa: نصب برنامه راه انداز

note: progress stage
en: Save installation settings
fa: ذخیره سازی تنظیمات نصب

note: progress stage
en: Prepare system for initial boot
fa: آماده سازی سیستم برای راه اندازی مقدماتی

en: Checking stage: %1...
fa: مرحله ی بررسی:%1 ...

note: a fallback busy message
en: Calling step %1...
fa: فراخانی قدم%1...

en: Finished
fa: به پایان رسید

note: Button to accept a license agreement
en: I &Agree
fa: من &موافق هستم

note: Button to reject a license agreement
en: I Do &Not Agree
fa: من موافق &نیستم

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while the installation is being initialized.
fa: لطفا در مدت زمانی که روند نصب در حال مقدار دهی های اولیه است صبر کنید.

note: TRANSLATORS: dialog progress message
en: Initializing the installation...
fa: مقدار دهی اولیه نصب...

note: TRANSLATORS: dialog help help for the dialog - busy message
en: <p>Please wait...</p>
fa: <p>لطفا صبر کنید..</p>

note: TRANSLATORS: dialog progress message
en: Preparing the initial system configuration...
fa: در حال آماده سازی قالب بندی اولیه ی سیستم...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Initializing
fa: مقداردهی اولیه

note: frame
en: Select Mode
fa: انتخاب حالت

en: New &Installation
fa: نصب سیستم &جدید

en: &Update
fa: &به روز رسانی

en: Re&pair Installed System
fa: باز &سازی سیستم های نصب شده

note: check box
en: &Add Online Repositories Before Installation
fa: اضافه کردن مخازن &برخط قبل از روند نصب

note: check box
en: In&clude Add-On Products from Separate Media
fa: اضافه کردن &دیگر محصولات از دستگاهای دیگر

note: check box
en: &Use Automatic Configuration
fa: &استفاده از قالب بندی خود کار

note: help text for installation method
en: <p><big><b>Installation Mode</b></big><br>
    Select what to do:</p>
fa: <p><big><b>حالت نصب</b></big><br>
    تعیین کنید که چه کاری باید انجام شود:</p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>New Installation</b> if there is no existing Linux system on your
    machine or if you want to replace an existing Linux system completely,
    abandoning all its configuration data.
    </p>
fa: <p>
    اگر به روی سیستم شما هیچ سیستم لینوکسی وجود ندارد،
    یا اینکه می خواهید سیستم حدید را به طور کامل با سیستم موحود جای گذاری کنید
    تا از تمام تنظیمات ان خلاصی یابید گزینه ی<b> نصب سیستم جدید<b> را انتخاب کنید.
    </p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>Update an Existing System</b> to update a Linux system already
    installed on your machine. This option preserves configuration settings
    from your existing system whenever possible.
    </p>
fa: <p>
    برای به روز رسانی سیستم لینوکس موجود به روی سیستم شما گزینه ی<b>به روز رسامی سیستم موجود</b>
    را نتخاب کنید. آین گزینه باعث می شود تا جایی که ممکن است تنظیمات موجود در سیستم شما حفظ شود.
    </p>

note: help text for installation option
en: <p>
    To use suggested remote repositories during installation or update, select
    <b>Add Online Repositories Before Installation</b>.</p>
fa: <p>
    برای استفاده از مخازن دور پیشنهادی رد مراحل نصب یا به روز رسانی گزینه ی
    <b> اضافه کردن مخازن برخط قبل از روند نصب</b>  را انتخاب کنید.</p>

note: help text for installation method
en: <p>
    To install an add-on product from separate media together with &product;, select
    <b>Include Add-On Products from Separate Media</b>.</p>
fa: <p>
    برای نضب محصولات و بسته های اضافه از دستگاه های دیگر همراه با &محصولات، گزینه ی
    <b> استفاده از محصولات اضافه از دیگر دستگاه ها</b></p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>Use Automatic Configuration</b> to let the installation program
    configure your network and hardware automatically. Otherwise you will
    be offered a configuration proposal with the possibility to tune all the
    settings manually. Inexperienced users are advised to use automatic
    configuration.</p>
fa: <p>
    برای اینکه به روند نصب اجازه دهید که به صورت خودکار تنظیمات شبکه 
    و دیگر سخت افزار ها را انجام دهد گزینه ی<b>استفاده از تنظیمات خودکار</b> را انتخاب کنید.
    در غیر این صورت تنظیمات پیش فرض و توانایی تغییر انها به شما داده می شودتا 
    با استفاده از تغییرات را دستی اعمال کنید. به کاربران کم تجربه توصیه می شود که 
    از تنضیمات خود کار استفاده کنند.</p>

note: help text for installation method
en: <p>Update mode does not support automatic configuration.</p>
fa: <p> به روز رسانی خودکار تنظیمات خودکار را حمایت نمی کند.</p>

note: help text for installation method
en: <p>Select <b>Repair Installed System</b> if you have a damaged Linux system on
    your hard disk. This option can try to fix problems automatically.
    </p>
fa: <p> اگر به روی سیستم شما یک سیستم لینوکس وجود دارد که صدمه دیده است گزینه ی <b> باز سازی سیستم نصب شده</b> را انتخاب کنید. این گزینه شما را قادر می سازد که مشکلات سیستم خود را به 
    خود کار به روز رسانی کنید.
    </p>

note: help text for installation method
en: <p>The features <b>Update</b> and <b>Repair Installed System</b> are only
    available if an existing Linux system has been detected.
    </p>
fa: <p> امکانات <b> به روز رسانی</b> و <b> باسازی سیستم</b> تنها در حالتی که 
    سیستم فایل های لینوکس پیدا شود فعال خواهد بود.
    </p>

note: dialog caption
en: Installation Mode
fa: حالت های نصب

note: this is a label of a message box
en: Choose one of the
    options to continue.
fa: یکی از گزینه ها زیررا
    برای ادامه انتخاب کنید.

note: TRANSLATORS: progress message dialog caption
en: Initializing...
fa: در حال مقدار دهی اولیه...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Network Setup
fa: نصب شبکه

en: No network setup has been found.
    It is important if using remote repositories,
    otherwise you can safely skip it.
fa: هیچ نصبی برای شبکه پیدا نشده.
    زمانی که شما از مخازن دور استفاده می کنید این نکته مهم است،
    در حالات دیگر شما می توانید با اطمینان از مرحله عبور کنید.

note: TRANSLATORS: dialog label
en: Configure your network card now?
fa: کارت شبکه خود را هم اکنون قالب بندی می کنید؟

note: TRANSLATORS: frame label
en: Select
fa: انتخاب

note: TRANSLATORS: radio button
en: &Yes, Run the Network Setup
fa: &بله، نصب شبکه را فعال کن

note: TRANSLATORS: radio button
en: No, &Skip the Network Setup
fa: &خیر، از نصب شبکه صرفه نظر کن

note: TRANSLATORS: help text, part 1/2
en: <p>The current installation system does not
    have a configured network.</p>
fa: <p>روند جاری نصب سیستم شامل تنظیماتی برای
    پیکره بندی شبکه نیست.</p>

note: TRANSLATORS: help text, part 2/2
en: <p>A configured network is needed for using remote repositories
    or add-on products. If you do not use remote repositories, skip the configuration.</p>
fa: <p> برای استفاده از مخازن دور یا محصولات اضافه  نیاز به داشتن شبکه قالب بندی شده است.
    اگر شما از مخازن دور استفاده نمی کنید  می توانید از این مرحله عبور کنید.</p>

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable network_device
en: Network Device: %1
fa: دستکاه شبکه:%1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with "Wireless" or "Wired" See #nt1 below
en: Network type: %1
fa: نوع شبکه:%1

note: TRANSLATORS: Describes a "Network type" see #nt1 above
en: Wireless
fa: بی سیم

note: TRANSLATORS: Describes a "Network type" see #nt1 above
en: Wired
fa: سیمی

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable device_model
en: Model: %1
fa: حالت:%1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable mac_address
en: MAC Address: %1
fa: آدرسMAC:%1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable hardware_vendor
en: Hardware Vendor: %1
fa: سازنده سخت افزار:%1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is either "Connected" or "Disconnected" (*1)
en: Link is: %1
fa: اتصال:%1

note: TRANSLATORS: hardware information, see *1
en: Connected
fa: متصل شده

note: TRANSLATORS: hardware information, see *1
en: Disconnected
fa: جدا شده

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Network Setup Wizard: Probing Hardware...
fa: نصب جادویی شبکه: درحال کاوش سخت افزار...

note: TRANSLATORS: dialog busy message
en: Probing network cards...
fa: درحال کاوش کارت شبکه...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while the installation is probing the network cards...
fa: لطفا در مدت زمانی که روند سیستم در حال کاوش کارت شبکه است صبر کنید...

note: TRANSLATORS: a fallback card name for *2
en: Unknown Network Card
fa: کارت شبکه ناشناس

note: TRANSLATORS: hardware information widget content (a fallback)
en: No additional information
fa: اطلاعات اضافه موجود نیست

note: TRANSLATORS: pop-up error message
en: No network card has been selected.
    
    Please select a network card to configure it later.
fa: هیچ کارت شبکه ای انتخاب نشده است.
    
    لطفا یک مارت شبکه را برای اینکه بعدا قالب بندی کنید انتخاب کنید.

note: TRANSLATORS: popup dialog caption
en: Warning
fa: اخطار

note: TRANSLATORS: popup dialog question %1 is replaced with a network device string
en: The link of the selected interface %1 is disconnected.
    It needs to be connected for a proper network configuration.
    Are you sure you want to use it?
fa: اتصال انتخاب شده برای واسط %1 قطع شده است.
    نیاز است که برای اتصال شبکه ای قالب بندی شده درست داشته باشید.
    آیا شما اطمینان داری که می خواهید از ان استفاده کنید؟

note: TRANSLATORS: popup dialog button
en: &Yes, Use It
fa: &بله، از ان استفاده کن

en: Please, select a network card to be configured
fa: لطفا یک کارت شبکه را برای قالب بندی کردن انتخاب کنید

en: Network Card
fa: کارت شبکه

note: TRANSLATORS: Rich text widget label
en: Hardware Information of the Selected Network Card
fa: اطلاعات سخت افزاری کارت شبکه انتخاب شده

note: TRANSLATORS: dialog help 1/3
en: <p>Here you can configure your network cards to be used immediately.</p>
fa: <p>  در اینجا شما می توانید کارت شبکه خود را قالب بندی کنید تا بلافاصله از ان استفاده شود.</p>

note: TRANSLATORS: dialog help 2/3
en: <p>If you do not need a network connection now,
    you can safely skip the configuration.</p>
fa: <p>اگر شما در حال حاضر به اتصال شبکه احتیاجی ندارید،
     شما می توانید با اطمینان از این مرحله عبور کنید.</p>

note: TRANSLATORS: dialog help 3/3
en: <p>To configure a network card, select it from the list
    and click the <b>Next</b> button.
    Otherwise,click<b>Cancel</b>.</p>
fa: <p> برای قالب بندی کردن کارت شبکه آن را از لیست انتخاب کنید سپس
    به روی دکمه ی <b>بعدی</b> کلید کنید.
    در غیر این صورت <b>انصراف</b> را انتخاب کنید.</p>

note: TRANSLATORS: error message
en: IP address cannot be empty.
fa: ادرس فزیکی نمی تواند تهی باشد

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address.
fa: '%1' یک ادرس IP اشتباه است.

note: TRANSLATORS: error message
en: Netmask cannot be empty.
fa: Netmask نمی تواند خالی باشد.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid netmask
en: '%1' is an invalid netmask.
fa: '%1' یک Netmask اشتباه است.

note: TRANSLATORS: error message
en: Gateway IP address cannot be empty.
fa: آدرس Gateway IP نمی تواند خالی باشد.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address of the gateway.
fa: '%1' یک آدرس IP اشتباه برای Gateway است.

note: TRANSLATORS: error message
en: DNS server IP address cannot be empty.
fa: آدرس IP سرویس DNS نمی تواند خالی باشد.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address of the DNS server.
fa: '%1' یک آدرس IP نا معتبر برای سرویس DNS است.

note: TRANSLATORS: error message
en: Proxy server name or IP address must be set.
fa: نام سرویس proxy یا آدرس IP باید تعیین شود.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address or invalid hostname
    of a proxy server.
fa: '%1' یک آدرس IP نا معتبر یا نام سرویس دهنده proxy نا معتبر است.

note: TRANSLATORS: error message
en: Proxy port must be set.
fa: درگاه پراکسی باید تعیین شود

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid proxy port number.
    
    Port number must be between 1 and 65535 inclusive.
fa: '%1' عدد درگاه اشتباه ی برای سرویس دهنده ی proxy است.
    
    عدد درگاه باید عددی بین 1 تا 65535 باید باشد.

note: TRANSLATORS: dialog label, %1 is replaced with a selected network device name, e.g, eth3 See *2
en: Please, select your network setup type for %1
fa: لطفا برای %1 نوع نصب شبکه ی خود را انتخاب کنید.

en: Automatic Address Setup (via &DHCP)
fa: نصب خودکار آدرس (با استفاده از &DHCP)

en: &Static Address Setup
fa: &نصب آدرس ایستا

en: Static Address Settings
fa: تنظیمات نصب آدرس ایستا

en: &IP Address
fa: آ&درس IP

en: Default &Gateway IP
fa: Gateway IP&پیش فرض

en: D&NS Server IP
fa: D&NS سرویس دهنده  IP

en: &Use Proxy for Accessing the Internet
fa: برای &دست یابی به اینترنت از proxy استفاده کن

en: &HTTP Proxy Server
fa: سرو&یس دهنده یHTTP Proxy

en: &Port
fa: &درگاه

en: Us&er (Optional)
fa: کا&ربر(اختیاری)

en: Pass&word (Optional)
fa: کلمه رم&ز(اختیاری)

note: TRANSLATORS: dialog help 1/2
en: <p><big><b>Network Setup</b></big>
    <br>Here you can configure your network card.
    Select either DHCP or static setup. DHCP fits for most cases.
    For details contact your Internet provider or your network
    administrator.</p>
fa: <p><big><b>نصب شبکه</b></big>
    <br>در اینجا شما می توانید کارت شبکه خود را قالب بندی کنید.
    DHCP یا نصب ایستا را انتخاب کنید. DHCP برای بسیاری از موارد مناسب است.
    برای اطلاعات بیشتر با مدیر شبکه یا سرویس دهنده اینترنت خود تماس بگیرید.
    </p>

note: TRANSLATORS: popup dialog button (*3)
en: Go Back
fa: برگرد به عقب

note: TRANSLATORS: popup dialog button (*3)
en: Skip
fa: عبور کن

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust automatic network setup (via DHCP)
fa: تنظیم کردن خودکار نصب شبکه(از طریقDHCP)

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting automatic network setup (via DHCP)...
fa: در حال تنظیم کردن خودکار نصب شبکه (از طریق DHCP)...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust static network setup
fa: تنظیم ایشتای نصب شبکه

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting static network setup...
fa: در حال تنظیم ایستای نصب شبکه...

note: TRANSLATORS: pop-up error message
en: Unknown network setup.
    
    Please, go back and provide a valid network setup.
fa: شبکه نصب نا شناس.
    
    لطفا به عقب برگردیدی و شبکه نصب معتبری را انتخاب کنید.

note: Always write settings, might be already in use and we might want to disable it TRANSLATORS: progress step
en: Write proxy settings
fa: نوشتن تنظیمات proxy

note: TRANSLATORS: progress step
en: Writing proxy settings...
fa: در حال نوشتن تنظیمات proxy....

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust installation system
fa: تنظیم سیستم روند نصب

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting installation system...
fa: در حال تنظیم سیستم روند نصب....

note: TRANSLATORS: progress step
en: Test Internet connection
fa: بررسی اتصال به اینترنت

note: TRANSLATORS: progress step
en: Testing Internet connection...
fa: در حال بررسی اتصال به اینترنت ...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Writing Network Setup
fa: نوشتن تنظیمات شبکه نصب

en: Other
fa: غیره

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Desktop Selection
fa: انتخاب محیط کار

en: Preparing disks...
fa: در حال اماده سازی دیسک ها....

en: Installing Packages...
fa: درحال نصب بسته ها....

note: heading in proposal, in case the module doesn't create one
en: ERROR: Missing Title
fa: خطا: از دست رفتن عناوین

note: busy message
en: Adapting the proposal to the current settings...
fa: در حال متناسب کردن هدف ها با تنظیمات اخیر...

note: busy message; Initial contents of proposal subwindow while proposals are calculated
en: Analyzing your system...
fa: در حال کندوکاش سیستم شما....

note: fallback proposal, means usually an internal error
en: ERROR: No proposal
fa: خطا:عدم وجود اهداف

note: Submodules handle their own error reporting text for a message box
en: Configuration saved.
    There were errors.
fa: قالب بندی ذخیره شده است.
    خطاهایی وجود داشت.

note: dialog headline
en: Installation Overview
fa: مرور کلی روند نصب

note: Check box: Skip all the configurations in this dialog - do this later manually or not at all Translators: About 40 characters max, use newlines for longer translations. radio button
en: &Skip Configuration
fa: &عبور از تنظیمات

note: radio button
en: &Use Following Configuration
fa: &استفاده از قالب بندی تعیین شده

note: menu button TRANSLATORS: Push button
en: &Change...
fa: &تغییر

note: Help message between headline and installation proposal / settings summary. May contain newlines, but don't make it very much longer than the original.
en: Click any headline to make changes or use the "Change..." menu below.
fa: برای ایجاد تغییرات به روی هر عنوان که می خواهید کلید کنید یا 
    از منوی "تغییر..' که در زیر امده استفاده کنید.

note: push button
en: &Show Release Notes
fa: &نمایش یاداشت های راهنما

note: menu button item
en: &Reset to defaults
fa: &بازگردانی به حالت پیش فرض

en: &Install
fa: &نصب

note: question in a popup box
en: Really reset everything to default values?
fa: به راستی می خواهید تمام تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید؟

note: explain consequences of a decision
en: You will lose all changes.
fa: شما تمام تغییرات را از دست خواهید داد.

note: message show when user has disabled the configuration
en: Skipping configuration upon user request
fa: از قالب بندی ها تا زمانی که کاربر تقاضایی ندارد عبور کن.

note: TRANSLATORS: error message - the module does not provide command line interface
en: There is no user interface available for this module.
fa: هیچ واسطه ای برای این حالت در دست رس نیست.

note: caption for dialog "Release Notes"
en: Release Notes
fa: یادداشت راهنما

en: &Product
fa: &محصول

en: <p>No release notes have been installed.</p>
fa: <p> هیچ یاداشت راهنمایی نصب نشده است</p>

note: TRANSLATORS: busy message TRANSLATORS: progress stage, %1 stands for service name
en: Starting service %1...
fa: درحال راه اندازی سرویس %1....

note: TRANSLATORS: frame label
en: Choose Scenario
fa: تعیین سناریو

note: TRANSLATORS: pop-up message
en: Choose one scenario, please.
fa: لطفا یک شناریو را تعیین کنید.

note: Progress bar that displays overall progress in this dialog
en: Progress
fa: پیش رفت

note: Dialog title for SuSEconfig dialog
en: Writing the system configuration
fa: نوشتن قالب بندی سیستم

note: Preliminary 'ldconfig' - this takes a long time at first run. SusEconfig calls this internally, too, but we want to avoid giving the impression the very first SuSEconfig module takes that long: It's simply not true, it's 'ldconfig' that takes this long. So make this fact transparent by explicitly ca
en: Setting up linker cache
fa: در حال تنظیم کش لینکر

note: inform user about current SuSEconfig step
en: Running SuSEconfig.%1
fa: راه اندازی SuSEconfig.%1

note: Call "all the rest" of the SuSEconfig main program inform user that SuSEconfig has finished
en: Finishing SuSEconfig
fa: خاتمه دادن به SuSEconfig

note: inform user that SuSEconfig has been disabled
en: SuSEconfig disabled in /etc/sysconfig/suseconfig
fa: SuSEconfig در  /etc/sysconfig/suseconfig غیر فعال شده

en: Done.
fa: انجام شد

note: inform the user that he/she has to reboot to activate new kernel
en: Reboot your system
    to activate the new kernel.
fa: سیستم خود را برای فعال کردن هسته جدید
    دوباره راه اندازی کنید.

note: <-- Function definitions
en: Analyzing the Computer
fa: کندوکاش سیستم

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe USB devices
fa: کاوش دستگاه های USB

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing USB devices...
fa: در حال کاوش دستگاه های USB...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe FireWire devices
fa: کاوش دستگاه های FireWire

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing FireWire devices...
fa: درحال کاوش دستگاه های FireWire...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe floppy disks devices
fa: کاوش دستگاه های دیسک فلاپی

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing floppy disks devices...
fa: درحال کاوش دستگاه های دیسک فلاپی...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe hard disk controllers
fa: کاوش کنترل کننده های دیسک سخت

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing hard disk controllers...
fa: در حال کاوش کنترل کننده های دیسک سخت....

note: TRANSLATORS: progress step
en: Load kernel modules for hard disk controllers
fa: بار گزاری بسته های هسته برای کنترل کننده های دیسک سخت

note: TRANSLATORS: progress step
en: Loading kernel modules for hard disk controllers...
fa: در حال بار گزاری بسته های هسته برای کنترل کننده های دیسک سخت...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe hard disks
fa: کاوش دیسک سخت

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing hard disks...
fa: در حال کاوش دیسک سخت...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Search for Linux partitions
fa: جستجو برای فایلبندی لینوکس

note: TRANSLATORS: progress step
en: Searching for Linux partitions...
fa: در حال جستجو برای  فایلبندی  لینوکس ...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Search for system files
fa: جستجو برای سیستم های فایل لینوکس

note: TRANSLATORS: progress step
en: Searching for system files...
fa: در حال جستجو برای سیستم های فایل لینوکس ...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Evaluate update possibility
fa: تصدیق امکان به روز رسانی

note: TRANSLATORS: progress step
en: Evaluating update possibility...
fa: در حال تصدیق امکان به روز رسانی ...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Initialize package manager
fa: مقداردهی مدیریت بسته ها

note: TRANSLATORS: progress step
en: Initializing package manager...
fa: در حال مقداردهی مدیریت بسته ها...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: System Probing
fa: کاوش سیستم

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while computer hardware and installed systems are being probed...
fa: لطفا در مدت زمانی که رایانه شما در حال کاوش برای سخت افزار و سیستم های نصب شده است صبر کنید...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Previously Used Repositories
fa: مخزن از قبل استفاده شده

note: TRANSLATORS: dialog text, possibly multiline, Please, do not use more than 50 characters per line.
en: These repositories were found on the system
    you are upgrading:
fa: این مخازن به روی سیستمی که شما ان را کاوش
    می کنید پیدا شده است:

note: TRANSLATORS: Table header item
en: Current Status
fa: حالت جاری

note: TRANSLATORS: Table header item
en: Repository
fa: خزانه

note: TRANSLATORS: Push button
en: &Toggle Status
fa: تغییر &حالت

note: TRANSLATORS: Table item status (repository)
en: Enabled
fa: فعال

note: TRANSLATORS: Table item status (repository)
en: Disabled
fa: غیر فعال

note: TRANSLATORS: Fallback name for a repository
en: Unknown
fa: ناشناس

note: TRANSLATORS: popup header
en: Network is not Configured
fa: شبکه قالب بندی شده است

note: TRANSLATORS: Progress text
en: Adding and removing repositories...
fa: اضافه و کم کردن خزانه ها

en: Remove unused repositories
fa: خزانه های که استفاده نمیشود را حذف کن

en: Removing unused repositories...
fa: در حال حذف خزانه های غیر ملزوم..

en: Add enabled repositories
fa: اضافه کردن خزانه های فعال

en: Adding enabled repositories...
fa: درحال اضافه کردن خزانه های فعال

en: Add disabled repositories
fa: اضافه کردن خزانه های غیر فعال

en: Adding disabled repositories...
fa: در حال اضافه کردن خزانه های غیر فعال

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Reading Repositories Used on the System
fa: خواندن مخازنی که در سیستم استفاده شده است

note: TRANSLATORS: progress step
en: Read previously used repositories
fa: خواندن مخازنی که قبلا استفاده شده است

note: TRANSLATORS: progress step
en: Reading previously used repositories...
fa: در حال خواندن مخازنی که قبلا استفاده شده است ...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: <p>Reading repositories. Please wait...</p>
fa: <p> خواندن مخازن. لطفا صبر کنید ...</p>

note: welcome text 1/4
en: <p><b>Welcome!</b></p>
fa: <p><b>خوش آمدید</b></p>

note: TRANSLATORS: error message
en: No workflow defined for this kind of installation.
fa: هیچ شبکه ای برای این نوع نصب تعیین نشده است.

note: error report
en: Cannot load release notes.
fa: نمی توان یادداشت های راهنما را برا کرد.

note: dialog content - busy message
en: Initializing the installation environment...
fa: در حال مقدار دهی محیط روند نصب..

note: help for the dialog - busy message
en: <p>Initializing the installation...</p>
fa: <p>در حال مقدار دهی روند نصب</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 1/3
en: <p>All information required for the base installation is now complete.</p>
fa: <p> تمام اطلاعاتی که برای روند نصب پایه مورد نیاز است کامل شده است.</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 2/3
en: <p>If you continue now, partitions on your
    hard disk will be modified according to the installation settings in the
    previous dialogs.</p>
fa: <p>اگر به این روند ادانه دهید بر اساس تنظیمات شماr
    که در مرحله ی قبل تعیین کرده اید
    قسمت بندی های موجود به روی دیسک سخت شما تغییر خواهد کرد.</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 3/3 Text for confirmation popup before the update really starts 3/3
en: <p>Go back and check the settings if you are unsure.</p>
fa: <p>در صورتی که اطمینان ندارید به عقب برگردید و تنظیمات خود را دوباره برسی کنید.</p>

note: Heading for confirmation popup before the update really starts
en: Confirm Update
fa: تصدیق به روز رسانی

note: Text for confirmation popup before the update really starts 1/3
en: <p>All information required to perform an update is now complete.</p>
fa: <p>تمام اطلاعاتی که برای اجرای به روز رسانی مورد نیاز است کامل شده.</p>

note: Text for confirmation popup before the update really starts 2/3
en: 
    <p>If you continue now, data on your hard disk will be overwritten
    according to the settings in the previous dialogs.</p>
fa: 
    <p>اگر شما این روند را ادامه دهید منجر به بازنویس شدن اطلاعات به روی اطلاعات قبلی خود خواهید شد
    این عمل بر اساس تنظیمات قبلی شما اتفاق خواهد افتاد.</p>

note: Label for the button that confirms startint the installation
en: Start &Update
fa: آغاز به &روزرسانی

note: test result (Checking for xyz... Passed)
en: Passed
fa: قبول شد

note: heading
en: Switching to the Installed System Failed
fa: تغییر وضعیت به سیستم جدید نصب شده دچار نقصان شده است

note: TRANSLATORS: an error message %1 - logfile, possibly with errors %2 - link to our bugzilla %3 - directory where YaST logs are stored %4 - link to the Yast Bug Reporting HOWTO Web page
en: Switching to the installed system has failed
    More information can be found near the end of the '%1' file.
    
    This is worth reporting a bug at %2.
    Please, attach also all YaST logs stored in the '%3' directory.
    See %4 for more information about YaST logs.
fa: تغییر وضعیت به سیستم نصب شده دچار نقصان شده است
    اطلاعات بیشتر در حدود انتهای فایل %1 قابل دسترسی است.
    
    این یک گزارش دهی با ارزش از خطا در %2 است.
    لطفا،فایل وضعیت برنامه ی YaST را که در پوشه ی %3 ذخیره شده است را نیز به ان ملحق کنید.

note: log-view label
en: &Checking the Installed System...
fa: &در حال برسیی سیستم نصب شده..

note: TRANSLATORS: an error message %1 - link to our bugzilla %2 - directory where YaST logs are stored
en: This is worth reporting a bug at %1.
    Please, attach also all YaST logs stored in the '%2' directory.
fa: این یک گزارش دهی با ارزش از خطا در %1 است.
    لطفا،فایل وضعیت برنامه ی YaST را که در پوشه ی %2 ذخیره شده است را نیز به ان ملحق کنید.

note: Test progress
en: Checking for %1 binary...
fa: در حال بررسی برای فایل دودویی %1...

note: Test progress
en: Checking for chroot directory %1...
fa: در حال بررسی پوشه ی chroot %1 ...

note: Test progress
en: Checking for chroot directory content (%1)...
fa: در حال برسی برای پوشه ی chroot شامل(%1)...

note: Test progress
en: Checking for binary %1...
fa: در حال بررسی فایل دودویی %1...

note: Test progress
en: Trying to chroot...
fa: در حال اجرای chroot ..

note: Test progress
en: Checking for %1 in %2...
fa: در حال برسی %2 برای %1 ..

en: Checking free space
fa: در حال برسیی فضای خالی

note: test result, %1 is replaced with the directory, e.g., /var %2 is replaced with the free space in that partition, e.g., 2.8 GB
en: Checking for free space in the %1 directory: %2
fa: در حال بررسی فضای خالی در پوشه ی %1 : %2

note: linked to the text above (sometimes replaces the '%2')
en: Unable to find out
fa: قادر به تشخیص نیست

note: Test progress
en: Checking for installed RPM packages...
fa: در حال برسیی RPM های نصب شده....

note: Test progress
en: Checking whether RPM package %1 is installed...
fa: در حال بررسی این که آیا بسته ی %1 نصب شده است...

note: Test progress
en: Checking what requires RPM package %1...
fa: در حال بررسی نیاز های بسته ی RPM %1...

note: Test progress
en: Running complex check on package %1...
fa: درحال انجام برسی های پیچیده به روی بسته %1...

en: Checking YaST log file %1...
fa: در حال برسی فایل حالت YaST %1...

en: Opening file...
fa: در حال باز کردن فایل...

en: SCR process has died, printing the last log lines...
fa: پردازه ی SCR مرده است. در حال چاپ اخرین وضعیت....

note: Print just the last line
en: YaST process got killed
fa: پردازه ی YaST کشته شد

en: Checking YaST log...
fa: در حال بررسی حالت YaST ...

note: Test progress
en: System Checking
fa: بررسی کننده سیستم

note: popup error
en: Unknown chroot path. The debugger cannot continue.
fa: آدرس نا شناس chroot. برنامه رفع اشکال قادر به ادامه نیست.

en: Connecting to the inst-sys failed, debugger cannot continue.
fa: اتصال به سیستم inst-sys نافرجام بود، برنامه رفع اشکال نمی تواند به کارش ادامه دهد.

note: progress step title
en: Copying files to installed system...
fa: در حال نسخه سازی فایل ها در سیستم نصب شده..

note: progress step title
en: Copying log files to installed system...
fa: در حال ذخیره سازی فایل وضعیت در سیستم نصب شده..

note: progress step title
en: Copying system files to the installed system...
fa: درحال نسخه سازی فایل ها در سیستم نصب شده..

note: progress step title
en: Initializing default window manager...
fa: در حال مقدار دهی اولیه مدیریت پنجره ها...

note: progress step title
en: Initializing fonts...
fa: در حال مدار دهی اولیه قلم...

note: progress step title
en: Writing automatic configuration...
fa: در حال نوشتن قالب بندی خود کار...

note: progress step title
en: Updating kernel module dependencies...
fa: در حال به روز رسانی وابستگی های بسته ها...

note: progress step title
en: Saving network configuration...
fa: در حال ذخیره سازی قالب بندی شبکه...

note: progress step title
en: Checking the installed system...
fa: در حال بررسی سیستم نصب شده

note: progress step title
en: Saving proxy configuration...
fa: در حال ذخیره سازی قالب بندی proxy...

note: progress step title
en: Saving time zone...
fa: در حال ذخیره سازی مکان پیش فرض زمانی..

note: progress step title
en: Saving language...
fa: در حال ذخیره سازی زبان ها...

note: progress step title
en: Saving keyboard configuration...
fa: در حال ذخیره سازی قالب بندی صفحه کلید..

note: progress step title
en: Saving product information...
fa: در حال ذخیره سازی اطلاعات محصولات...

note: progress step title
en: Saving automatical installation settings...
fa: در حال ذخیره سازی تنظیمات نصب به صورت خودکار...

note: progress step title
en: Saving console configuration...
fa: در حال ذخیره سازی قالب بندی پوسته متنی...

note: progress step title
en: Configuring the superuser's environment...
fa: در حال قالب بندی محیط کاری کاربر ناظر...

note: progress step title
en: Saving hardware configuration...
fa: در حال ذخیره سازی قالب بندی سخت افزار...

note: progress step title
en: Enabling SSH service on installed system...
fa: در حال فعال سازی سرویس SSH به روی سیستم نصب شده...

note: progress step title
en: Copying SSH settings to installed system...
fa: نسخه ساز از تنظیمات  SSH در سیستم نصب شده...

note: progress step title
en: Moving to installed system...
fa: درحال عبور به سیستم نصب شده...

note: progress step title
en: Unmounting all mounted devices...
fa: در حال حذف کردن تمام دستگاه های سوار شده...

note: progress step title
en: Copying X Window System configuration into system...
fa: در حان نسخه سازی از قالب بندی XWindow در سیستم ...

en: 
    **************************************************************
    
    Loading installed kernel using kexec.
    
    Trying to load installed kernel via kexec instead of rebooting
    Please, wait.
    
    **************************************************************
fa: 
    **************************************************************
    
    بار کردن هسته ی نصب شده با استفاده از kexec .
    
    تلاش برای بار گذاری هسته نصب شده از طریق kexec بجای دوباره راه اندازی.
    لطفا صبر کنید.
    
    **************************************************************

en: Failed to read information about installation images
fa: عدم موفقیت در خواندن اطلاعات در مورد فایل نصب

en: Deploying...
fa: در حال کسترش...

en: Storing user preferences...
fa: در حال ذخیره سازی تنظیمات کاربر..

en: Restoring user preferences...
fa: در حال بازیابی تنظیمات کاربر ...

note: Error message
en: Installation was unable to solve package dependecies automatically.
    Package manager will be opened for you to solve them manually.
fa: روند نصب قادر نیست که وابستگی بین بسته ها را به صورت خود کار حل کند.
    برنامه مدیریت بسته ها برای شما باز می شود تا ان را به صورت دستی انجام دهید.

note: notification 1/2
en: <p>To access the X11 system, the <b>%1</b> package must be installed.</p>
fa: <p>برای دسترسی به سرویس X11، باید بسته ی,  <b>%1</b>نصب شود</p>

note: notification 2/2
en: <p>Do you want to install it now?</p>
fa: <p>آیا مایل هستید که آن را هم اکنون نصب کنید؟</p>
