installation - en to lt translation catalogue (383 entries)

note: this is a heading
en: Dummy
lt: Tuščias

note: this is a menu entry
en: &Dummy
lt: &Tuščias

en: Installation from images is: <b>enabled</b>
lt: Diegimas iš atvaizdų: <b>įgalinta</b>

en: Installation from images is: <b>disabled</b>
lt: Diegimas iš atvaizdų: <b>išjungta</b>

note: TRANSLATORS: dialog caption this is a heading
en: Installation from Images
lt: Diegimas iš atvaizdų

en: &Install from Images
lt: &Diegti iš atvaizdų

en: &Do Not Install from Images
lt: &Nediegti iš atvaizdų

note: TRANSLATORS: help text
en: <p><b>Installation from Images</b> is used to speed the installation up. 
    Images contain compressed snapshots of installed system matching your selection 
    of patterns. The rest of packages which are not in images will be installed from 
    packages the standard way.</p>
lt: <p><b>Diegimas iš atvaizdų</b> naudojamas diegimo paspartinimui. 
    Atvaizdas – tai jau įdiegtos sistemos suspaustos kopijos, kurios atitinka jūsų pasirinkimus. 
    Likę paketai, kurių nėra atvaizduose, bus įdiegti įprastu būdu 
    .</p>

note: TRANSLATORS: Installation overview IMPORTANT: Please, do not change the HTML link <a href="...">...</a>, only visible text
en: Installation from images is enabled (<a href="%1">disable</a>)
lt: Diegimas iš atvaizdų yra įgalintas (<a href="%1">išjungti</a>)

note: TRANSLATORS: Installation overview IMPORTANT: Please, do not change the HTML link <a href="...">...</a>, only visible text
en: Installation from images is disabled (<a href="%1">enable</a>)
lt: Diegimas iš atvaizdų yra išjungtas (<a href="%1">įgalinti</a>)

note: TRANSLATORS: help text
en: <p><b>Installation from Images</b> is used to speed the installation up.
    Images contain compressed snapshots of an installed system matching your selection
    of patterns. The rest of packages which are not in images will be installed from
    packages the standard way.</p>
lt: <p><b>Diegimas iš atvaizdų</b> naudojamas diegimo paspartinimui. 
    Atvaizdas – tai jau įdiegtos sistemos suspaustos kopijos, kurios atitinka jūsų pasirinkimus. 
    Likę paketai, kurių nėra atvaizduose, bus įdiegti įprastu būdu 
    .</p>

note: TRANSLATORS: help text
en: <p>Installation from images is disabled by default if the current
    pattern selection does not fit any set of images.</p>
lt: <p>Diegimas iš atvaizdų yra išjungiamas automatiškai, jei esamas 
    jūsų pasirinkimas neatitinka nė vieno atvaizdo rinkinio.</p>

en: Error: Images should not be used for mode: %1
lt: Klaida: Atvaizdai neturėtų būti naudojami su: %1

en: Unable to enable installation from images.
    
    Currently selected patterns do not fit the images
    stored on the installation media.
lt: Nepavyksta įgalinti diegimo iš atvaizdų.
    
    Esamos diegimo parinktys neatitinka nei vieno atvaizdo,
    esančio diegimo laikmenoje.

note: this is a menu entry
en: Installation from &Images
lt: Diegimas iš &atvaizdų

note: feedback heading
en: Add-On Product Installation
lt: Papildomų produktų diegimas

note: feedback message
en: Reading packages available in the repositories...
lt: Skaitomi paketai, esantys diegimo šaltiniuose...

en: An error occurred while connecting to the server.
    Details: %1
    
    Try again?
lt: Įvyko klaida jungiantis prie serverio.
    Detalės: %1
    
    Bandyti dar kartą?

note: strings for "ask for online update"-popup
en: Run Update
lt: Paleisti atnaujinimą

en: Skip Update
lt: Praleisti atnaujinimą

en: Online Update
lt: Atnaujinimas internetu

en: Run Online Update now?
lt: Ar dabar paleisti atnaujinimą internetu?

en: Select whether to run an online update now.
    You may skip this step and run an online update later.
lt: Pasirinkite, ar dabar paleisti atnaujinimą internetu.
    Galite praleisti šį žingsnį ir paleisti atnaujinimą internetu vėliau.

en: Creating automatic configuration...
lt: Automatiškai nustatomos parinktys...

note: TRANSLATORS: this message is displayed on console when X11 configuration switches from running X to console. Sometimes it looks like the installation has failed.
en: 
    
    ******************************************************
    
     Do not panic!
    
     X11 Configuration must switch to console for a while
     to detect your videocard properly...
    
    ******************************************************
lt: 
    
    ******************************************************
    
     Nepanikuokite!
    
     X11 konfigūracija privalo kuriam laikui veikti konsolės 
     režimu tam, kad teisingai aptiktų Jūsų vaizdo plokštę...
    
    ******************************************************

en: Automatic Configuration
lt: Automatinė konfigūracija

en: Preparing configuration...
lt: Ruošiamasi konfigūruoti...

en: <p>Installation is currently writing the automatic configuration. Please wait...</p>
lt: <p>Šiuo diegimo metu įrašoma automatinė konfigūracija. Prašome palaukti...</p>

en: An error has occured while calling '%1' AC script.
lt: Klaida įvyko vykdant '%1' AK komandą.

en: Automatic configuration...
lt: Automatinė konfigūracija...

note: ---------------------------------------------------------------------- * Build dialog * ---------------------------------------------------------------------- heading text dialog caption
en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

note: combo box label TRANSLATORS: Combo box
en: &Language
lt: Ka&lba

note: combo box label
en: &Keyboard Layout
lt: &Klaviatūros išdėstymas

note: bnc #359456 TRANSLATORS: check-box
en: I &Agree to the License Terms.
lt: &Sutinku su Licencijos sutartimi.

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: License Agreement
lt: Licencijos sutartis

note: TRANSLATORS: button label ID: #ICW_B1 button
en: License &Translations...
lt: Licencijos &vertimai...

note: help text for initial (first time) language screen
en: <p>
    Choose the <b>Language</b> and the <b>Keyboard layout</b> to be used during
    installation and for the installed system.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>kalbą<b> ir <b>klaviatūros išdėstymą</b>, naudosimus diegimo metu 
    ir įdiegtoje sistemoje.
    </p>

note: help text, continued Describes the #ICW_B1 button
en: <p>
    License has to be accepted before continuing the installation.
    Use <b>License Translations...</b> to show the license in all available translations.
    </p>
lt: <p>
    Tik sutikus su licencija bus tęsiamas diegimas.
    Pasirinkite <b>Licencijos vertimai...</b> norėdami matyti licenciją kitomis prieinamomis kalbomis.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    Click <b>Next</b> to proceed to the next dialog.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami tęsti, spauskite <b>Toliau</b>.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    Nothing will happen to your computer until you confirm
    all your settings in the last installation dialog.
    </p>
lt: <p>
    Jūsų kompiuteryje niekas nepasikeis, kol jūs paskutiniame
    diegimo dialoge nepatvirtinsite visų savo parinkčių.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    Select <b>Abort</b> to abort the
    installation process at any time.
    </p>
lt: <p>
    Bet kuriuo metu galite spausti <b>Nutraukti diegimą</b> ir išeiti
    iš diegimo proceso.
    </p>

en: License needs to be accepted
lt: Licenciją reikia priimti

note: popup message (user selected CJK language in text mode)
en: The selected language cannot be used in text mode. English is used for
    installation, but the selected language will be used for the new system.
lt: Pasirinkta kalba negali būti naudojama tekstiniu režimu. Diegimo metu 
    bus naudojama anglų kalba, bet įdiegta sistema bus jūsų pasirinktąja kalba.

note: TRANSLATORS: check box, see #ZMD
en: &Disable ZMD Service
lt: &Išjungti ZMD paslaugą

note: TRANSLATORS: help text, see #ZMD
en: <p>Select <b>Disable ZMD Service</b> to stop and disable
    the ZMD service during the system start.</p>
lt: <p>Pasirinkite <b>Išjungti ZMD paslaugą</b> norėdami sustabdyti 
    ir išjungti ZMD paslaugą sistemos paleidimo metu.</p>

note: Check box: start the clone process and store the AutoYaST profile in /root/autoinst.xml
en: &Clone This System for AutoYaST
lt: &Klonuoti šią sistemą AutoYaST'ui

note: caption for dialog "Congratulation Dialog"
en: Installation Completed
lt: Diegimas baigtas

note: congratulation text 1/4
en: <p><b>Congratulations!</b></p>
lt: <p><b>Sveikiname!</b></p>

note: congratulation text 2/4
en: <p>The installation of &product; on your machine is complete.
    After clicking <b>Finish</b>, you can log in to the system.</p>
lt: <p>&product; diegimas jūsų kompiuteryje baigtas.
    Paspaudę <b>Užbaigti</b>, galėsite prisiregistruoti sistemoje.</p>

note: congratulation text 3/4
en: <p>Visit us at %1.</p>
lt: <p>Aplankykite mus %1.</p>

note: congratulation text 4/4
en: <p>Have a lot of fun!<br>Your SUSE Development Team</p>
lt: <p>Maloniai praleiskite laiką!<br>Jūsų SuSE programavimo komanda</p>

note: help 1/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p>Your system is ready for use.</p>
lt: <p>Jūsų sistema paruošta darbui.</p>

note: help 2/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p><b>Finish</b> will close the YaST installation and continue
    to the login screen.</p>
lt: <p>Mygtukas <b>Užbaigti</b> užbaigs YaST diegimą ir jus nuves prie
    registracijos ekrano.</p>

note: help 3/4 for dialog "Congratulation Dialog"
en: <p>If you choose the default graphical desktop KDE, you can
    adjust some KDE settings to your hardware. Also notice
    our SUSE Welcome Dialog.</p>
lt: <p>Jei renkatės įprastą grafinį KDE darbalaukį, galite
    priderinti kai kuriuos KDE nustatymus prie savo įrenginių. Taip pat
    atkreipkite dėmesį į mūsų SuSE pasveikinimo dialogą.</p>

en: <p>Use <b>Clone</b> if you want to create an AutoYaST profile.
    AutoYaST is a way to do a complete SUSE Linux installation without user interaction. AutoYaST
    needs a profile to know what the installed system should look like. If this option is
    selected, a profile of the current system is stored in <tt>/root/autoinst.xml</tt>.</p>
lt: <p>Naudokite <b>Klonavimą</b> norėdami sukurti AutoYaST profilį.
    AutoYaST yra SUSE Linux diegimo būdas be vartotojo įsikišimo. AutoYaST
    diegimui reikia profilio, kuriame nurodoma, kaip įdiegti sistemą. Pasirinkus šią
    parinktį, esamos sistemos profilis bus įrašytas <tt>/root/autoinst.xml</tt>.</p>

note: Dialog busy message TRANSLATORS: busy message
en: Finishing the installation...
lt: Diegimas užbaigiamas...

note: twice more steps
en: Deploying Images...
lt: Išskleidžiamas atvaizdas...

en: Downloading image at speed %1/s
lt: Atvaizdas atsiunčiamas %1/s greičiu...

en: Downloading image %1 at speed %2/s
lt: %1 atvaizdas atsiunčiamas %2/s greičiu...

en: Deploying image...
lt: Išskleidžiamas atvaizdas...

en: Deploying image %1...
lt: Išskleidžiamas %1 atvaizdas...

en: Deploying from images has failed.
    Aborting the installation...
lt: Išskleidžiant atvaizdus įvyko klaida.
    Diegimas nutraukiamas.

note: TRANSLATORS: pop-up message
en: Debugging has been turned on.
    YaST will open a package manager for you to check the current status of packages.
lt: Derinimas buvo įjungtas.
    YaST atvers paketų tvarkyklę, kad galėtumėte patikrinti esamų paketų būseną.

note: popup label
en: Detecting Available Controllers
lt: Aptinkami prieinami valdikliai

note: dialog caption
en: Disk Activation
lt: Disko aktyvavimas

note: push button
en: Configure &DASD Disks
lt: Konfigūruoti  &DASD diskus

note: push button
en: Configure &ZFCP Disks
lt: Konfigūruoti &ZFCP diskus

note: push button
en: Configure &iSCSI Disks
lt: Konfigūruot &iSCSIi diskus

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Installation - Warming Up
lt: Diegimas – Ruošimasis

note: TRANSLATORS: starting the installation process dialog cotent (progress information) popup headline (#x1)
en: Starting Installation...
lt: Pradedamas diegimas...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: <p>Installation is just about to start!</p>
lt: <p>Diegimas dar tik prasideda!</p>

note: error description
en: YaST was unable to find the correct control file.
    We are using a fall-back one. This should not happen
    and it is worth reporting a bug.
lt: YaST negali rasti teisingos valdymo bylos.
    Mes naudojame atsarginę. Taip neturėtų būti.
    Prašytume pranešti apie šią klaidą.

note: help text
en: <p>A fallback control file contains installation and update
    workflows unified for all products.</p>
lt: <p>Atsarginėje valdymo byloje yra aprašytas visiems produktams
    bendras diegimas ir atnaujinimas.</p>

en: Installation Error
lt: Diegimo klaida

en: Finishing Basic Installation
lt: Pagrindinis diegimas baigiamas

en: Creating list of finish scripts to call...
lt: Kuriamas baigiamųjų scenarijų sąrašas...

note: progress stage
en: Copy files to installed system
lt: Kopijuoti bylas į įdiegtą sistemą

note: progress stage
en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

note: progress stage
en: Install boot manager
lt: Įdiegti įkrovos tvarkyklę

note: progress stage
en: Save installation settings
lt: Išsaugoti diegimo nustatymus

note: progress stage
en: Prepare system for initial boot
lt: Paruošti sistemą pirminei įkrovai

en: Checking stage: %1...
lt: Tikrinamas etapas: %1...

note: a fallback busy message
en: Calling step %1...
lt: Vykdomas žingsnis: %1...

en: Finished
lt: Baigta

note: Button to accept a license agreement
en: I &Agree
lt: &Sutinku

note: Button to reject a license agreement
en: I Do &Not Agree
lt: &Nesutinku

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while the installation is being initialized.
lt: Prašome palaukti, kol diegiama sistema.

note: TRANSLATORS: dialog progress message
en: Initializing the installation...
lt: Paleidžiamas diegimas...

note: TRANSLATORS: dialog help help for the dialog - busy message
en: <p>Please wait...</p>
lt: <p>Prašome palaukti...</p>

note: TRANSLATORS: dialog progress message
en: Preparing the initial system configuration...
lt: Ruošiamasi sistemos konfigūracijos paleidimui...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Initializing
lt: Paleidžiama

note: frame
en: Select Mode
lt: Pasirinkite režimą

en: New &Installation
lt: Naujas d&iegimas

en: &Update
lt: Atna&ujinimas

en: Re&pair Installed System
lt: &Taisyti įdiegtą sistemą

note: check box
en: &Add Online Repositories Before Installation
lt: &Pridėti nuotolinius diegimo šaltinius prieš diegimą

note: check box
en: In&clude Add-On Products from Separate Media
lt: Pridėti papildomus produktus iš atskiros laikmenos

note: check box
en: &Use Automatic Configuration
lt: Na&udoti automatinę konfigūraciją

note: help text for installation method
en: <p><big><b>Installation Mode</b></big><br>
    Select what to do:</p>
lt: <p><big><b>Diegimo būdas</b></big><br>
    Rinkitės, ką daryti:</p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>New Installation</b> if there is no existing Linux system on your
    machine or if you want to replace an existing Linux system completely,
    abandoning all its configuration data.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>Naują diegimą</b, jei jūsų kompiuteryje nėra Linux sistemos
    arba jūs norite visiškai pakeisti egzistuojančią Linux sistemą, atsisakius
    visų jos konfigūracijos duomenų.>
    </p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>Update an Existing System</b> to update a Linux system already
    installed on your machine. This option preserves configuration settings
    from your existing system whenever possible.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami atnaujinti jau įdiegtą Linux sistemą, rinkitės <b>Atnaujinti egzistuojančią
    sistemą</b>. Kiek tai įmanoma, ši parinktis išsaugos egzistuojančios sistemos
    konfigūracijos nustatymus.
    </p>

note: help text for installation option
en: <p>
    To use suggested remote repositories during installation or update, select
    <b>Add Online Repositories Before Installation</b>.</p>
lt: <p>
    Norėdami naudoti internetinius programinės įrangos diegimo šaltinius diegimo ar atnaujinimo metu, pasirinkite
    <b>Pridėti nuotolinius diegimo šaltinius prieš diegimą</b>.</p>

note: help text for installation method
en: <p>
    To install an add-on product from separate media together with &product;, select
    <b>Include Add-On Products from Separate Media</b>.</p>
lt: <p>
    Norėdami įdiegti papildomą produktą iš atskiros laikmenos kartu su &product;, pasirinkite
    <b>Pridėti papildomus produktus iš atskiros laikmenos</b>.</p>

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>Use Automatic Configuration</b> to let the installation program
    configure your network and hardware automatically. Otherwise you will
    be offered a configuration proposal with the possibility to tune all the
    settings manually. Inexperienced users are advised to use automatic
    configuration.</p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>Naudoti automatinę konfigūraciją</b> norėdami leisti diegimo
    programai pačiai nustatyti jūsų tinklą ir kitus įrenginius. Kitu atveju Jums 
    pateiksime konfigūracijos pasiūlymus su rankinio nustatymo galimybėmis. 
    Nepatyrusiems vartotojams patariame rinktis automatinę konfigūraciją.
    </p>

note: help text for installation method
en: <p>Update mode does not support automatic configuration.</p>
lt: <p>Atnaujimo režimu automatinis konfigūravimas nepalaikomas.</p>

note: help text for installation method
en: <p>Select <b>Repair Installed System</b> if you have a damaged Linux system on
    your hard disk. This option can try to fix problems automatically.
    </p>
lt: <p>Pasirinkite <b>Taisyti įdiegtą sistemą</b>, jei sugadinote Linux sistemą savo
    standžiajame diske. Su šia parinktimi bandykite automatiškai pašalinti problemas.
    </p>

note: help text for installation method
en: <p>The features <b>Update</b> and <b>Repair Installed System</b> are only
    available if an existing Linux system has been detected.
    </p>
lt: <p>Parinktys <b>Atnaujinti</b> ir <b>Taisyti įdiegtą sistemą</b> galimos
    tik aptikus jau įdiegtas Linux sistemas.
    </p>

note: dialog caption
en: Installation Mode
lt: Diegimo būdas

note: this is a label of a message box
en: Choose one of the
    options to continue.
lt: Prieš tęsdami
    pasirinkite vieną iš variantų.

note: TRANSLATORS: progress message dialog caption
en: Initializing...
lt: Paleidžiama...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Network Setup
lt: Tinklo nustatymas

en: No network setup has been found.
    It is important if using remote repositories,
    otherwise you can safely skip it.
lt: Jokių tinklo nustatymų nepavyko rasti.
    Tai svarbu naudojant nuotolinius diegimo šaltinius,
    tačiau jūs nesibaimindami galite tai praleisti.

note: TRANSLATORS: dialog label
en: Configure your network card now?
lt: Ar norėtumėte tinklo plokštę konfigūruoti dabar?

note: TRANSLATORS: frame label
en: Select
lt: Pasirinkti

note: TRANSLATORS: radio button
en: &Yes, Run the Network Setup
lt: &Taip, nustatyti tinklą

note: TRANSLATORS: radio button
en: No, &Skip the Network Setup
lt: &Ne, praleisti tinklo konfigūraciją

note: TRANSLATORS: help text, part 1/2
en: <p>The current installation system does not
    have a configured network.</p>
lt: <p>Esama diegimo sistema neturi
    sukonfigūruoto tinklo.</p>

note: TRANSLATORS: help text, part 2/2
en: <p>A configured network is needed for using remote repositories
    or add-on products. If you do not use remote repositories, skip the configuration.</p>
lt: <p>Sukonfigūruotas tinklas reikalingas priėjimui prie nuotolinių diegimo šaltinių
    ar papildomų produktų. Jei nenaudojate nuotolinių diegimo šaltinių, galite praleisti konfigūravimą.</p>

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable network_device
en: Network Device: %1
lt: Tinklo įrenginys: %1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with "Wireless" or "Wired" See #nt1 below
en: Network type: %1
lt: Tinklo tipas: %1

note: TRANSLATORS: Describes a "Network type" see #nt1 above
en: Wireless
lt: Belaidis

note: TRANSLATORS: Describes a "Network type" see #nt1 above
en: Wired
lt: Laidinis

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable device_model
en: Model: %1
lt: Modelis: %1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable mac_address
en: MAC Address: %1
lt: MAC adresas: %1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is replaced with a variable hardware_vendor
en: Hardware Vendor: %1
lt: Aparatinės įrangos gamintojas: %1

note: TRANSLATORS: hardware information - HTML summary text %1 is either "Connected" or "Disconnected" (*1)
en: Link is: %1
lt: Ryšys yra: %1

note: TRANSLATORS: hardware information, see *1
en: Connected
lt: Prijungta

note: TRANSLATORS: hardware information, see *1
en: Disconnected
lt: Atsijungta

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Network Setup Wizard: Probing Hardware...
lt: Tinklo nustatymo vedlys: ieškoma įrenginių...

note: TRANSLATORS: dialog busy message
en: Probing network cards...
lt: Ieškoma tinklo plokščių...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while the installation is probing the network cards...
lt: Prašome palaukti, kol ieškoma tinklo plokščių...

note: TRANSLATORS: a fallback card name for *2
en: Unknown Network Card
lt: Nežinoma tinklo plokštė

note: TRANSLATORS: hardware information widget content (a fallback)
en: No additional information
lt: Jokios papildomos informacijos

note: TRANSLATORS: pop-up error message
en: No network card has been selected.
    
    Please select a network card to configure it later.
lt: Nepasirinkta jokia tinklo plokštė.
    
    Pirma pasirinkite plokštę, kurią konfigūruosite.

note: TRANSLATORS: popup dialog caption
en: Warning
lt: Įspėjimas

note: TRANSLATORS: popup dialog question %1 is replaced with a network device string
en: The link of the selected interface %1 is disconnected.
    It needs to be connected for a proper network configuration.
    Are you sure you want to use it?
lt: Nepavyko prijungti pasirinkto %1 įrenginio.
    Ryšys reikalingas teisingam tinklo nustatymui.
    Ar vis vien norite jį naudoti?

note: TRANSLATORS: popup dialog button
en: &Yes, Use It
lt: &Taip, naudoti

en: Please, select a network card to be configured
lt: Pasirinkite plokštę, kurią konfigūruosite.

en: Network Card
lt: Tinklo plokštė

en: Device
lt: Įrenginys

note: TRANSLATORS: Rich text widget label
en: Hardware Information of the Selected Network Card
lt: Pasirinktos tinklo plokštės techninė informacija

note: TRANSLATORS: dialog help 1/3
en: <p>Here you can configure your network cards to be used immediately.</p>
lt: <p>Čia galite konfigūruoti tinklo plokštes dabartiniam naudojimui.</p>

note: TRANSLATORS: dialog help 2/3
en: <p>If you do not need a network connection now,
    you can safely skip the configuration.</p>
lt: <p>Jei Jums šiuo metu nereikia interneto ryšio,
    galite visiškai nesijaudindami praleisti šią konfigūraciją.</p>

note: TRANSLATORS: dialog help 3/3
en: <p>To configure a network card, select it from the list
    and click the <b>Next</b> button.
    Otherwise,click<b>Cancel</b>.</p>
lt: <p>Norėdami konfigūruoti tinklo plokštę, pasirinkite ją iš sąrašo
    ir nuspauskite mygtuką <b>Toliau</b>.
    Priešingu atveju spauskite <b>Atšaukti</b>.</p>

note: TRANSLATORS: error message
en: IP address cannot be empty.
lt: IP adresas negali būti tuščias.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address.
lt: %1 nėra teisingas IP adresas.

note: TRANSLATORS: error message
en: Netmask cannot be empty.
lt: Tinklo kaukė negali būti tuščia.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid netmask
en: '%1' is an invalid netmask.
lt: '%1' nėra teisinga tinklo kaukė.

note: TRANSLATORS: error message
en: Gateway IP address cannot be empty.
lt: Tinklų sietuvo IP adresas negali būti tuščias.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address of the gateway.
lt: %1 nėra teisingas tinklų sietuvo IP adresas.

note: TRANSLATORS: error message
en: DNS server IP address cannot be empty.
lt: DNS serverio IP adresas negali būti tuščias.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address of the DNS server.
lt: '%1' nėra teisingas DNS serverio IP adresas.

note: TRANSLATORS: error message
en: Proxy server name or IP address must be set.
lt: Privalo būti nustatytas įgaliotasis serveris arba IP adresas.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid IP address or invalid hostname
    of a proxy server.
lt: '%1' nėra teisingas IP adresas arba įgaliotojo serverio
    pagrindinio kompiuterio vardas.

note: TRANSLATORS: error message
en: Proxy port must be set.
lt: Įgaliotasis serveris privalo būti nustatytas.

note: TRANSLATORS: Error message, %1 is replaced with invalid IP address
en: '%1' is an invalid proxy port number.
    
    Port number must be between 1 and 65535 inclusive.
lt: '%1' nėra teisingas įgaliotojo serverio prievado numeris.
    
    Prievado nuneris privalo būti skaičius tarp 1 ir 65535 imtinai.

note: TRANSLATORS: dialog label, %1 is replaced with a selected network device name, e.g, eth3 See *2
en: Please, select your network setup type for %1
lt: Prašome pasirinkti jūsų tinklo %1 nustatymo tipą

en: Automatic Address Setup (via &DHCP)
lt: Automatinis adreso nustatymas (per &DHCP)

en: &Static Address Setup
lt: &Pastovaus adreso nustatymas

en: Static Address Settings
lt: Pastovaus adreso nustatymai

en: &IP Address
lt: &IP adresas

en: Net&mask
lt: Tinklo &kaukė

en: Default &Gateway IP
lt: Pagrindinio tinklų sietuvo (vartų) IP

en: D&NS Server IP
lt: D&NS serverio IP

en: &Use Proxy for Accessing the Internet
lt: &Naudoti įgaliotąjį serverį priėjimui prie interneto

en: &HTTP Proxy Server
lt: &HTTP įgaliotasis serveris

en: &Port
lt: &Prievadas

en: Us&er (Optional)
lt: &Naudotojas (nebūtina)

en: Pass&word (Optional)
lt: &Slaptažodis (nebūtina)

note: TRANSLATORS: dialog help 1/2
en: <p><big><b>Network Setup</b></big>
    <br>Here you can configure your network card.
    Select either DHCP or static setup. DHCP fits for most cases.
    For details contact your Internet provider or your network
    administrator.</p>
lt: <p><big><b>Tinklo nustatymas</b></big>
    <br>Čia galite konfigūruoti savo tinklo ploštę.
    Pasirinkite DHCP arba pastovų nustatymą. Daugeliui atvejų tinka DHCP.
    Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo interneto paslaugų
    teikėją ar tinklo administratorių.</p>

note: TRANSLATORS: dialog help 2/2
en: <p><big><b>Proxy</b></big>
    <br>Proxy is a server-based cache for accessing the web.
    In most cases, if you have a direct connection to the Internet,
    it doesn't need to be used.</p>
lt: <p><big><b>Įgaliotasis serveris</b></big>
    <br>Įgaliotasis serveris (angl. proxy) – tai serverio pagrindu veikiantis priėjimas prie interneto.
    Paprastai, jei jūs jungiatės prie interneto tiesiogiai,
    įgaliotasis serveris nenaudojamas.</p>

note: TRANSLATORS: error popup content (HTML) %1 is replaced with a bash command %2 is replaced with (possibly multiline) error output of the command
en: <p>Command: <tt>%1</tt> has failed.</p>
    <p>The output of the command was:
    <pre>%2</pre></p>
lt: <p>Komanda: <tt>%1</tt> nutrūko.</p>
    <p>Komandos išvestis:
    <pre>%2</pre></p>

note: TRANSLATORS: popup hedline TRANSLATORS: popup headline
en: Setting up Network Failed
lt: Tinklo nustatymas nutrūko

note: TRANSLATORS: popup error message
en: A failure occurred during preparing
    the installation system for writing the proxy configuration.
lt: Įvyko klaida ruošiant diegimo sistemą
    įgaliotojo serverio nuostatų įrašymui.

note: TRANSLATORS: a pop-up dialog headline TRANSLATORS: popup headline
en: Internet Test Failed
lt: Klaida bandant interneto ryšį

note: TRANSLATORS: a pop-up dialog question, see buttons *3
en: The Internet connection test failed. You should be
    redirected to the previous dialog to change the configuration.
    Go back and change it?
lt: Nepavyko prisijungti prie interneto. Jūs turėtumėte
    grįžti į ankstesnį dialogo langą, kad pakeistumėte nustatymus.
    Grįžti ir juos pataisyti?

note: TRANSLATORS: popup dialog button (*3)
en: Go Back
lt: Atgal

note: TRANSLATORS: popup dialog button (*3)
en: Skip
lt: Praleisti

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust automatic network setup (via DHCP)
lt: Automatinis tinklo nustatymas (per DHCP)

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting automatic network setup (via DHCP)...
lt: Automatinis tinklo nustatymas (per DHCP)...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust static network setup
lt: Pastovaus tinklo nustatymas

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting static network setup...
lt: Nustatomas pastovus tinklas...

note: TRANSLATORS: pop-up error message
en: Unknown network setup.
    
    Please, go back and provide a valid network setup.
lt: Nežinomi tinklo nustatymai.
    
    Grįžkite atgal ir nurodykite teisingus tinklo parametrus.

note: Always write settings, might be already in use and we might want to disable it TRANSLATORS: progress step
en: Write proxy settings
lt: Įrašyti įgaliotojo serverio nustatymus

note: TRANSLATORS: progress step
en: Writing proxy settings...
lt: Įrašomi įgaliotojo serverio nustatymai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjust installation system
lt: Diegimo sistemos tvarkymas

note: TRANSLATORS: progress step
en: Adjusting installation system...
lt: Tvarkoma diegimo sistema...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Test Internet connection
lt: Išbandyti interneto ryšį

note: TRANSLATORS: progress step
en: Testing Internet connection...
lt: Bandomas interneto ryšys...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Writing Network Setup
lt: Įrašomi tinklo nustatymai

note: TRANSLATORS: dialog help
en: <p>Please, wait while network configuration is being written and tested...</p>
lt: <p>Prašome palaukti, kol įrašoma ir išbandoma tinklo konfigūracija...</p>

en: Writing the network settings failed.
    You will be returned to the previous dialog to either
    change the settings, or cancel the network setup.
lt: Nepavyko įrašyti tinklo nustatymų.
    Jūs grįšite į ankstesnį dialogo langą, kuriame
    galėsite pakeisti nustatymus arba atsisakyti tinklo nustatinėjimo.

note: TRANSLATORS: help text, part 1
en: <p>At Linux <b>choice</b> is a top priority. <i>openSUSE</i> offers a number 
    of different desktop environments. Below you see a list of the 2 major ones 
    <b>GNOME</b> and <b>KDE</b>. Both provide an easy to use desktop
    with a large number of desktop applications such as email, file browser, games and many others.</p>
lt: <p>Linux sistemai <b>pasirinkimas</b> yra didžiausia vertybė. <i>openSUSE</i> siūlo 
    keletą skirtingų darbalaukio grafinių aplinkų. Populiariausios yra 
    <b>GNOME</b> ir <b>KDE</b> sąsajos. Abi jos leidžia paprastai naudotis darbalaukiu
    ir daugybe taikomųjų programų (el.pašto, bylų naršyklės, žaidimai ir daugelis kitų).</p>

note: TRANSLATORS: help text, part 3
en: <p>Selecting <b>Other</b>, you can chose a minimal installation that
    could fit your needs better.</p>
lt: <p>Pasirinkdami <b>Kita</b>, galite pasirinkti minimalų diegimą, kuris 
    galbūt geriau atitiks jūsų poreikius.</p>

en: Other
lt: Kita

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Desktop Selection
lt: Darbalaukio pasirinkimas

en: No system type was selected.
    Select the default type.
lt: Nepasirinkta jokia sąsaja. 
    Pasirinkite pageidaujamą sąsają.

en: Preparing disks...
lt: Ruošiami diskai...

en: Installing Packages...
lt: Įdiegiami paketai...

note: heading in proposal, in case the module doesn't create one
en: ERROR: Missing Title
lt: KLAIDA: Trūksta antraštės

note: busy message
en: Adapting the proposal to the current settings...
lt: Pritaikomas pasiūlymas esamiems nustatymams...

note: busy message; Initial contents of proposal subwindow while proposals are calculated
en: Analyzing your system...
lt: Analizuojama jūsų sistema...

note: fallback proposal, means usually an internal error
en: ERROR: No proposal
lt: KLAIDA: Nėra pasiūlymo

note: Submodules handle their own error reporting text for a message box
en: Configuration saved.
    There were errors.
lt: Konfigūracija išsaugota.
    Buvo klaidų.

note: dialog headline
en: Installation Overview
lt: Diegimo santrauka

note: Check box: Skip all the configurations in this dialog - do this later manually or not at all Translators: About 40 characters max, use newlines for longer translations. radio button
en: &Skip Configuration
lt: Pralei&sti konfigūravimą

note: radio button
en: &Use Following Configuration
lt: Na&udoti sekančią konfigūraciją

note: menu button TRANSLATORS: Push button
en: &Change...
lt: &Pakeisti...

note: Help message between headline and installation proposal / settings summary. May contain newlines, but don't make it very much longer than the original.
en: Click any headline to make changes or use the "Change..." menu below.
lt: Norėdami pakeisti bet kokią antraštę, spauskite ant jos arba paspauskite mygtuką "Pakeisti...".

note: push button
en: &Show Release Notes
lt: Rodyti pa&stabas šiai versijai

note: menu button item
en: &Reset to defaults
lt: &Atstatyti įprastus

note: General part of the help text for all types of proposals
en: <p>
    Change the values by clicking on the respective headline
    or by using the <b>Change...</b> menu.
    </p>
lt: <p>
    Keiskite vertes spausdami ant atitinkamos antraštės
    arba naudodami meniu <b>Keisti...</b>.
    </p>

note: Help text for installation proposal General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    Select <b>Install</b> to perform a new installation with the values displayed.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami su rodomomis nuostatomis naujai įdiegti sistemą, spauskite <b>Diegti</b> .
    </p>

note: kicking out, bug #203811 no such headline // Help text for installation proposal, continued help_text_string = help_text_string + _("<p> To update an existing &product; system instead of doing a new install, click the <b>Mode</b> headline or select <b>Mode</b> in the <b>Change...</b> menu. </p> "); 
en: <p>
    Your hard disk has not been modified in any way, so you can still safely abort.
    </p>
lt: <p>
    Jūsų diskas dar nebuvo modifikuotas, taigi vis dar galite saugiai nutraukti.
    </p>

note: Help text for update proposal General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    Select <b>Update</b> to perform an update with the values displayed.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami atnaujinti su sistemą su rodomomis nuostatomis, pasirinkite <b>Atnaujinti</b> .
    </p>

note: Help text for network configuration proposal General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    Put the network settings into effect by pressing <b>Next</b>.
    </p>
lt: <p>
    Aktyvuokite tinklo nustatymus spausdami <b>Toliau</b>.
    </p>

note: Help text for service configuration proposal General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    Put the service settings into effect by pressing <b>Next</b>.
    </p>
lt: <p>
    Aktyvuokite paslaugos nustatymus spausdami <b>Toliau</b>.
    </p>

note: Help text for hardware configuration proposal General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    Put the hardware settings into effect by pressing <b>Next</b>.
    </p>
lt: <p>
    Aktyvuokite įtaisų nustatymus spausdami <b>Toliau</b>.
    </p>

note: Proposal in uml module
en: <P><B>UML Installation Proposal</B></P>
lt: <P><B>UML diegimo pasiūlymas</B></P>

note: help text
en: <P>UML (User Mode Linux) installation allows you to start independent
    Linux virtual machines in the host system.</P>
lt: <P>UML (User Mode Linux) diegimas leidžia jums paleisti nepriklausomas
    Linux virtualias sistemas kompiuteryje.</P>

note: Generic help text for other proposals (not basic installation or hardhware configuration. General part ("You can change values...") is added as the next paragraph.
en: <p>
    To use the settings as displayed, press <b>Next</b>.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami naudoti rodomus nustatymus, spauskite <b>Toliau</b>.
    </p>

note: help text
en: <p>Some proposals might be
    locked by the system administrator, so cannot be changed. To change
    a proposal that is locked, ask your system administrator.</p>
lt: <p>Kai kurie nustatymai gali būti užrakinti
    administratoriaus, taigi negali būti pakeisti. Norėdami pakeisti
    užrakintą nustatymą, prašykite administratoriaus.</p>

en: &Install
lt: Įd&iegti

note: question in a popup box
en: Really reset everything to default values?
lt: Ar tikrai atstatyti įprastas vertes?

note: explain consequences of a decision
en: You will lose all changes.
lt: Jūs prarasite visus pakeitimus.

note: message show when user has disabled the configuration
en: Skipping configuration upon user request
lt: Pagal vartotojo pageidavimą praleidžiamas konfigūravimas

note: error message is a popup
en: The proposal contains an error that must be
    resolved before continuing.
lt: Pasiūlyme yra klaidą, kurią prieš tęsiant
    reikia sutvarkyti.

note: TRANSLATORS: error message - the module does not provide command line interface
en: There is no user interface available for this module.
lt: Šiam moduliui nėra vartotojo sąsajos.

note: combobox item
en: Language: %1
lt: Kalba: %1

note: caption for dialog "Release Notes"
en: Release Notes
lt: Pastabos šiai versijai

en: &Product
lt: &Produktas

note: help text for dialog "Release Notes"
en: <p>Here are the <b>release notes</b> for the installed
    Linux system. They provide a brief summary of new features and changes.</p>
lt: <p>Čia yra <b>pastabos</b> įdiegtai Linux sistemai.
    Jos pateikia trumpą naujų savybių ir pakeitimų santrauką.</p>

en: <p>No release notes have been installed.</p>
lt: <p>Neįdiegtos jokios pastabos apie laidą.</p>

note: TRANSLATORS: busy message TRANSLATORS: progress stage, %1 stands for service name
en: Starting service %1...
lt: Paleidžiama paslauga %1...

note: TRANSLATORS: frame label
en: Choose Scenario
lt: Pasirinkite scenarijų

note: TRANSLATORS: help text
en: <p>Select a scenario that matches your needs the best.
    Additional software can be selected later in software proposal.</p>
lt: <p>Pasirinkite scenarijų, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.
    Papildomą programinę įrangą galėsite pasirinkti vėliau.</p>

note: TRANSLATORS: pop-up message
en: Choose one scenario, please.
lt: Prašome pasirinkti vieną scenarijų.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Main Dialog Help text for SUSEconfig dialog
en: <p><tt>SuSEconfig</tt> must write the configuration
    of your &product; system. Depending on the CPU and the amount of memory,
    this process can take some time.</p>
lt: <p><tt>SuSEconfig</tt> turi įrašyti jūsų &product; sistemos
    konfigūraciją. Priklausomai nuo CPU ir atminties kiekio, šis procesas gali
    kažkiek užtrukti.</p>

note: Progress bar that displays overall progress in this dialog
en: Progress
lt: Pažanga

note: Dialog title for SuSEconfig dialog
en: Writing the system configuration
lt: Įrašoma sistemos konfigūracija

note: Preliminary 'ldconfig' - this takes a long time at first run. SusEconfig calls this internally, too, but we want to avoid giving the impression the very first SuSEconfig module takes that long: It's simply not true, it's 'ldconfig' that takes this long. So make this fact transparent by explicitly ca
en: Setting up linker cache
lt: Konfigūruojama linker'io talpykla

note: inform user about current SuSEconfig step
en: Running SuSEconfig.%1
lt: Vykdomas SuSEconfig.%1

note: Call "all the rest" of the SuSEconfig main program inform user that SuSEconfig has finished
en: Finishing SuSEconfig
lt: Užbaigiamas SuSEconfig

note: inform user that SuSEconfig has been disabled
en: SuSEconfig disabled in /etc/sysconfig/suseconfig
lt: SuSEconfig išjungtas /etc/sysconfig/suseconfig byloje

en: Done.
lt: Atlikta.

note: inform the user that he/she has to reboot to activate new kernel
en: Reboot your system
    to activate the new kernel.
lt: Perkraukite sistemą, 
    kad aktyvuotųsi naujas branduolys.

note: pop-up error report
en: No hard disks were found for the installation.
    Please check your hardware!
lt: Nerasta standžiųjų diskų, reikalingų įdiegimui.
    Prašome patikrinti savo įrenginius!

en: No hard disks were found for the installation.
    During an automatic installation, they might be detected later.
    (especially on s390 or iSCSI systems)
lt: Nerasta standžiųjų diskų, reikalingų įdiegimui.
    Diegiant automatiškai, jie gali būti aptinkami vėliau.
    (ypač s390 ar iSCSI sistemose)

note: pop-up error report
en: No hard disks and no hard disk controllers were
    found for the installation.
    Check your hardware.
lt: Nerasta kietųjų diskų ir jų valdiklių, reikalingų diegimui.
    Prašome patikrinti savo įtaisus.

note: popup message
en: Failed to initialize the software repositories.
    Aborting the installation.
lt: Nepavyko įkelti programinės įrangos šaltinių.
    Diegimas nutraukiamas.

note: <-- Function definitions
en: Analyzing the Computer
lt: Analizuojamas kompiuteris

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe USB devices
lt: Bandyti USB įrenginius

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing USB devices...
lt: Bandomi USB įrenginiai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe FireWire devices
lt: Bandyti FireWire įrenginius

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing FireWire devices...
lt: Bandomi FireWire įrenginiai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe floppy disks devices
lt: Bandyti diskelių įrenginius

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing floppy disks devices...
lt: Bandomi diskelių įrenginiai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe hard disk controllers
lt: Bandyti kietųjų diskų valdiklius

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing hard disk controllers...
lt: Bandomi kietųjų diskų valdikliai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Load kernel modules for hard disk controllers
lt: Įkelti branduolio modulius kietųjų diskų valdikliams

note: TRANSLATORS: progress step
en: Loading kernel modules for hard disk controllers...
lt: Įkeliami branduolio moduliai kietųjų diskų valdikliams...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probe hard disks
lt: Bandyti kietuosius diskus

note: TRANSLATORS: progress step
en: Probing hard disks...
lt: Bandomi kietieji diskai...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Search for Linux partitions
lt: Ieškoti Linux skaidinių

note: TRANSLATORS: progress step
en: Searching for Linux partitions...
lt: Ieškoma Linux skaidinių...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Search for system files
lt: Ieškoti sisteminių bylų

note: TRANSLATORS: progress step
en: Searching for system files...
lt: Ieškoma sisteminių bylų...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Evaluate update possibility
lt: Atnaujinimmo galimybės įvertinimas

note: TRANSLATORS: progress step
en: Evaluating update possibility...
lt: Įvertinama atnaujinimo galimybė...

note: TRANSLATORS: progress step
en: Initialize package manager
lt: Paleisti paketų tvarkyklę

note: TRANSLATORS: progress step
en: Initializing package manager...
lt: Paleidžiama paketų tvarkyklė...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: System Probing
lt: Tikrinama sistema

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while computer hardware and installed systems are being probed...
lt: Prašome palaukti, kol tiriami kompiuterio įrenginiai ir įdiegta sistema...

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Previously Used Repositories
lt: Anksčiau naudoti diegimo šaltiniai

note: TRANSLATORS: dialog text, possibly multiline, Please, do not use more than 50 characters per line.
en: These repositories were found on the system
    you are upgrading:
lt: Šie diegimo šaltiniai buvo rasti 
    Jūsų atnaujinamoje sistemoje:

note: TRANSLATORS: Table header item
en: Current Status
lt: Dabartinė būsena

note: TRANSLATORS: Table header item
en: Repository
lt: Saugykla

note: TRANSLATORS: Push button
en: &Toggle Status
lt: Pakeis&ti būseną

note: TRANSLATORS: help text 1/3
en: <p>Here you see all software repositories found
    on the system you are upgrading. Enable the ones you want to include in the upgrade process.</p>
lt: <p>Čia matote visus programinės įrangos diegimo šaltinius, rastus sistemoje,
    kurią ketinate atnaujinti. Įgalinkite tuos, kuriuos norite įtraukti į sistemos atnaujinimą.</p>

note: TRANSLATORS: help text 2/3
en: <p>To enable or disable an URL, click on the
    <b>Toggle Status</b> button or double-click on the respective table item.</p>
lt: <p>Norėdami įgalinti ar išjunti universalų adresą (URL), nuspauskite mygtuką 
    <b>Keisti būseną</b> ar spraktelėkite atitinkamą lentelės įrašą.</p>

note: TRANSLATORS: help text 3/3
en: <p>To change the URL, click on the <b>Change...</b> button.</p>
lt: <p>Norėdami keisti universalų adresą (URL), spauskite mygtuką <b>Keisti...</b>.</p>

note: TRANSLATORS: Table item status (repository)
en: Enabled
lt: Įjungta

note: TRANSLATORS: Table item status (repository)
en: Disabled
lt: Uždrausta

note: TRANSLATORS: Fallback name for a repository
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: TRANSLATORS: textentry
en: &Repository URL
lt: &Saugyklos URL

note: TRANSLATORS: popup header
en: Network is not Configured
lt: Tinklas nesukomfigūruotas

note: TRANSLATORS: popup question
en: Remote repositories require an Internet connection.
    Configure it?
lt: Nuotoliniama diegimo šaltiniams reikalingas interneto ryšys.
    Konfigūruoti jį?

note: TRANSLATORS: Progress text
en: Adding and removing repositories...
lt: Pridedami ir pašalinami diegimo šaltiniai...

note: TRANSLATORS: help text
en: <p>Please wait while repositories are being added and removed.</p>
lt: <p>Prašome palaukti, kol bus pridėti ir pašalinti programinės įrangos diegimo šaltiniai.</p>

en: Remove unused repositories
lt: Pašalinti nenaudojamus diegimo šaltinius

en: Removing unused repositories...
lt: Šalinami nenaudojami diegimo šaltiniai...

en: Add enabled repositories
lt: Pridėti įgalintus diegimo šaltinius

en: Adding enabled repositories...
lt: Pridedami įgalinti diegimo šaltiniai...

en: Add disabled repositories
lt: Pridėti neįgalintus diegimo šaltinius

en: Adding disabled repositories...
lt: Pridedami neįgalinti diegimo šaltiniai...

note: TRANSLATORS: error report %1 is replaced with repo-name, %2 with repo-URL
en: An error occurred while refreshing repository
    Name: %1
    URL: %2
lt: Klaida atnaujinant diegimo šaltinį
    pavadinimu %1
    URL: %2

note: TRANSLATORS: error report %1 is replaced with repo-name, %2 with repo-URL
en: An error occurred when enabling repository
    Name: %1
    URL: %2
lt: Klaida įgalinant diegimo šaltinį
    pavadinimu  %1
    URL: %2

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Reading Repositories Used on the System
lt: Skaitomi sistemoje naudoti diegimo šaltiniai

note: TRANSLATORS: progress step
en: Read previously used repositories
lt: Skaityti anksčiau išsaugotą šaltinių konfigūraciją

note: TRANSLATORS: progress step
en: Reading previously used repositories...
lt: Skaitoma anksčiau naudota diegimo šaltinių konfigūracija...

note: TRANSLATORS: dialog help
en: <p>Reading repositories. Please wait...</p>
lt: <p>Įkeliami diegimo šaltiniai. Palūkėkite...</p>

note: welcome text 1/4
en: <p><b>Welcome!</b></p>
lt: <p><b>Sveiki atvykę!</b></p>

note: welcome text 2/4
en: <p>There are a few more steps to take before your system is ready to
    use. YaST will now guide you through some basic configuration.  Click
    <b>Next</b> to continue. </p>
lt: <p>Dar yra keletas žinksnių, iki kol jūsų sistema bus tinkama naudoti.
    Dabar YaST jus ves per pagrindinę konfigūraciją.  Norėdami tęsti,
    spauskite <b>Toliau</b>. </p>

note: help ttext
en: <p>Click <b>Next</b> to go through the
    basic configuration of the system.</p>
lt: <p>Spauskite <b>Toliau</b>, norėdami toliau
    konfigūruoti sistemą.</p>

note: TRANSLATORS: error message
en: No workflow defined for this kind of installation.
lt: Šiam diegimui nėra aprašytos eigos.

note: error report
en: Cannot load release notes.
lt: Nepavyksta įkelti paskutinės laidos naujienų.

note: beginning of the rich text with the release notes
en: <p><b>These are the release notes made for the first initial release. They are
    part of the installation media. During installation, if a connection
    to the Internet is available, you can download updated release notes
    from the SUSE Linux Web server.</b></p>
lt: <p><b>Čia yra pastabos pirmai sistemos laidai. Jos yra diegimo
    dalis. Jei pasiekiamas internetas, diegimo metu galite
    parsisiųsti atnaujintas pastabas iš
    SUSE Linux Web serverio.</b></p>

note: dialog content - busy message
en: Initializing the installation environment...
lt: Paleidžiama diegimo aplinka...

note: help for the dialog - busy message
en: <p>Initializing the installation...</p>
lt: <p>Paleidžiamas diegimas...</p>

note: dialog content - busy message
en: Preparing the 1st system configuration...
lt: Ruošiama pirmoji sistemos konfigūracija...

note: TRANSLATORS: busy message progress step title
en: Writing YaST Configuration...
lt: Įrašoma YaST konfigūracija...

note: Somehow the graphical frontend failed and we're running in text mode. Inform the user about this fact.
en: Your computer does not fulfill all requirements for
    a graphical installation. There is less than %1 MB
    memory or the X server could not be started.
    
    As a fallback, the text front-end of YaST2 will guide you
    through the installation. This front-end offers the
    same functionality as the graphical one, but the screens
    differ from those in the manual.
lt: Jūsų kompiuteris neišpildo visų grafinio diegimo sąlygų.
    Arba jūsų atmintis mažesnė nei %1 MB, arba negali
    pasileisti X serveris.
    
    Per diegimo procesą jus ves atsarginis, tekstine veiksena
    pagrįstas YaST. Šis frontend'as yra
    toks pat funkcionalus, kaip ir grafinis, bet vaizdas
    kitoks, nei apraše.

note: The script YaST2 wants to inform about a problem with the option no_x11 but it's broken. else if (Installation::no_x11 ()) Somehow the graphical frontend failed and we're running in text mode. Inform the user about this fact.
en: The graphical interface could not be started.
    
    The required packages were not installed (minimal installation) or
    the graphics card is not properly supported.
    
    As a fallback, the text front-end of YaST2 will guide you
    through the installation. This front-end offers the
    same functionality as the graphical one, but the screens
    differ from those in the manual.
lt: Nepasileidžia grafinė sąsaja.
    
    Arba nebuvo įdiegti reikalingi paketai (minimalus diegimas), arba
    nėra palaikoma vaizdo plokštė.
    
    Per diegimo procesą jus ves atsarginis, tekstine veiksena
    pagrįstas YaST. Šis frontend'as yra
    toks pat funkcionalus, kaip ir grafinis, bet vaizdas
    kitoks, nei apraše.

note: TRANSLATORS: progress stage, %1 stands for service name
en: Start service %1
lt: Paleisti paslaugą %1

note: TRANSLATORS: dialog caption
en: Adjusting Network Settings
lt: Tinklo nustatymas

note: TRANSLATORS: dialog help
en: Please wait while network settings are being adjusted...
lt: Prašome palaukti, kol nustatomas tinklas...

note: popup question (#x1)
en: The previous installation has failed.
    Would you like it to continue?
    
    Note: You may have to enter some information again.
lt: Ankstesnis diegimas nutrūko.
    Ar norėtumėte jį tęsti?
    
    Pastaba: informaciją galėsite įvesti iš naujo.

note: popup question (#x1)
en: The previous installation has been aborted.
    Would you like it to continue?
    
    Note: You may have to enter some information again.
lt: Ankstesnis diegimas buvo nutrauktas.
    Ar norėtumėte jį tęsti?
    
    Pastaba: informaciją galėsite įvesti iš naujo.

note: Heading for confirmation popup before the installation really starts
en: Confirm Installation
lt: Patvirtinti diegimą

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 1/3
en: <p>All information required for the base installation is now complete.</p>
lt: <p>Surinkta visa informacija, reikalinga diegimui.</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 2/3
en: <p>If you continue now, <b>existing
    partitions</b> on your hard disk will be <b>deleted</b> or <b>formatted</b>
    (<b>erasing any existing data</b> in those partitions) according to the
    installation settings in the previous dialogs.</p>
lt: <p>Jei tęsite, standžiojo disko <b>dabartiniai
    skirsniai</b> bus <b>ištrinti</b> ar <b>formatuoti</b>
    (<b>ištrinant visus esamus duomenis</b> šiuose skirsniuose) pagal
    anksteniuose languose atliktus diegimo nustatymus.</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 2/3
en: <p>If you continue now, partitions on your
    hard disk will be modified according to the installation settings in the
    previous dialogs.</p>
lt: <p>Jei tęsite, jūsų kietojo disko skirsniai bus pakeisti 
    pagal ankstesniuose languose padarytus 
    diegimo nustatymus.</p>

note: Text for confirmation popup before the installation really starts 3/3 Text for confirmation popup before the update really starts 3/3
en: <p>Go back and check the settings if you are unsure.</p>
lt: <p>Jei nesate užtikrintas, grįžkite atgal ir patikrinkite nustatymus.</p>

note: Heading for confirmation popup before the update really starts
en: Confirm Update
lt: Patvirtinti atnaujinimą

note: Text for confirmation popup before the update really starts 1/3
en: <p>All information required to perform an update is now complete.</p>
lt: <p>Surinkta visa informacija, reikalinga atnaujinimui.</p>

note: Text for confirmation popup before the update really starts 2/3
en: 
    <p>If you continue now, data on your hard disk will be overwritten
    according to the settings in the previous dialogs.</p>
lt: 
    <p>Jei tęsite, duomenys jūsų standžiajame diske bus perrašyti 
    pagal ankstesniuose languose atliktus nustatymus.</p>

note: Label for the button that confirms startint the installation
en: Start &Update
lt: Paleisti atna&ujinimą

note: test result (Checking for xyz... Passed)
en: Passed
lt: Pavyko

note: heading
en: Switching to the Installed System Failed
lt: Persijungimas į įdiegtą sistemą nnutrūko

note: TRANSLATORS: an error message %1 - logfile, possibly with errors %2 - link to our bugzilla %3 - directory where YaST logs are stored %4 - link to the Yast Bug Reporting HOWTO Web page
en: Switching to the installed system has failed
    More information can be found near the end of the '%1' file.
    
    This is worth reporting a bug at %2.
    Please, attach also all YaST logs stored in the '%3' directory.
    See %4 for more information about YaST logs.
lt: Persijungti prie įdiegtos sistemos nepavyko.
    Daugiau informacijos rasite '%1' bylos gale.
    
    Būtų naudinga, jei praneštumėte klaidą %2.
    Prašytume taip pat prisegti visus YaST žurnalus, įrašutus '%3' aplanke.
    Daugiau informacijos apie YaST žurnalus rasite %4.

note: log-view label
en: &Checking the Installed System...
lt: &Tikrinama įdiegta sistema...

note: TRANSLATORS: an error message %1 - link to our bugzilla %2 - directory where YaST logs are stored
en: This is worth reporting a bug at %1.
    Please, attach also all YaST logs stored in the '%2' directory.
lt: Būtų naudinga, jei praneštumėte klaidą %1.
    Prašytume taip pat prisegti visus YaST žurnalus, įrašutus '%2' aplanke.

note: Test progress
en: Checking for %1 binary...
lt: Tikrinama %1 programa...

note: Test progress
en: Checking for chroot directory %1...
lt: Tikrinamas chroot aplankas %1...

note: Test progress
en: Checking for chroot directory content (%1)...
lt: Tikrinamas chroot aplanko turinys (%1)...

note: Test progress
en: Checking for binary %1...
lt: Tikrinama programa %1...

note: Test progress
en: Trying to chroot...
lt: Bandoma įvykdyti chroot...

note: Test progress
en: Checking for %1 in %2...
lt: Tikrinama %2 (%1)...

en: Checking free space
lt: Tikrinama laisva vieta

note: test result, %1 is replaced with the directory, e.g., /var %2 is replaced with the free space in that partition, e.g., 2.8 GB
en: Checking for free space in the %1 directory: %2
lt: Tikrinama, kiek laisvos vietos %1 aplanke... %2

note: linked to the text above (sometimes replaces the '%2')
en: Unable to find out
lt: Nepavyksta nustatyti

note: Test progress
en: Checking for installed RPM packages...
lt: Tikrinami įdiegti RPM paketai...

note: Test progress
en: Checking whether RPM package %1 is installed...
lt: Tikrinama, ar RPM paketas %1 įdiegtas...

note: Test progress
en: Checking what requires RPM package %1...
lt: Tikrinamos %1 RMP paketo priklausomybės...

note: Test progress
en: Running complex check on package %1...
lt: Tikrinamas %1 paketas...

en: Checking YaST log file %1...
lt: Tikrinama YaST žurnalo byla %1...

en: Opening file...
lt: Atveriama byla...

en: SCR process has died, printing the last log lines...
lt: SCR procesas nutrūko, spausdinamos paskutinės žurnalo eilutės...

note: Print just the last line
en: YaST process got killed
lt: YaST procesas nutrauktas

en: Checking YaST log...
lt: Tikrinamas YaST žurnalas...

note: Test progress
en: System Checking
lt: Sistemos tikrinimas

note: popup error
en: Unknown chroot path. The debugger cannot continue.
lt: Nežinomas chroot kelias. Derintuvas negali tęsti.

en: Connecting to the inst-sys failed, debugger cannot continue.
lt: Nepavyko prisijungti prie inst-sys, derinimo nevyksta tęsti.

note: progress step title
en: Copying files to installed system...
lt: Kopijuojamos bylos į įdiegtą sistemą...

note: progress step title
en: Copying log files to installed system...
lt: Į įdiegtą sistemą kopijuojamos žurnalo bylos...

note: progress step title
en: Copying system files to the installed system...
lt: Kopijuojamos sistemos bylos į įdiegtą sistemą...

note: progress step title
en: Initializing default window manager...
lt: Paleidžiama įprasta langų tvarkyklė...

note: progress step title
en: Initializing fonts...
lt: Įkeliami šriftai...

note: progress step title
en: Writing automatic configuration...
lt: Įrašoma automatinė konfigūracija...

note: progress step title
en: Updating kernel module dependencies...
lt: Atnaujinami branduolio modulių ryšiai...

note: progress step title
en: Saving network configuration...
lt: Išsaugoma tinklo konfigūracija...

note: progress step title
en: Checking the installed system...
lt: Tikrinama įdiegta sistema...

note: progress step title
en: Saving proxy configuration...
lt: Išsaugoma įgaliotojo serverio konfigūracija...

note: progress step title
en: Saving time zone...
lt: Išsaugoma laiko juosta...

note: progress step title
en: Saving language...
lt: Išsaugoma kalba...

note: progress step title
en: Saving keyboard configuration...
lt: Išsaugoma klaviatūros konfigūracija...

note: progress step title
en: Saving product information...
lt: Išsaugoma produkto informacija...

note: progress step title
en: Saving automatical installation settings...
lt: Išsaugomi automatinio diegimo nustatymai...

note: progress step title
en: Saving console configuration...
lt: Išsaugoma konsolės konfigūracija...

note: progress step title
en: Configuring the superuser's environment...
lt: Konfigūruojama naudotojo root aplinka...

note: progress step title
en: Saving hardware configuration...
lt: Išsaugoma įrenginių informacija...

note: progress step title
en: Copying SSH settings to installed system...
lt: Į įdiegtą sistemą kopijuojami SSH nustatymai

note: progress step title
en: Moving to installed system...
lt: Perkeliama į įdiegtą sistemą...

note: progress step title
en: Unmounting all mounted devices...
lt: Išmontuojami visi primontuoti įrenginiai...

note: progress step title
en: Copying X Window System configuration into system...
lt: Į sistemą kopijuojama X Window sistemos konfigūracija...

en: 
    **************************************************************
    
    Loading installed kernel using kexec.
    
    Trying to load installed kernel via kexec instead of rebooting
    Please, wait.
    
    **************************************************************
lt: 
    **************************************************************
    
    Įkeliamas įdiegtas branduolys naudojant kexec.
    
    Mėginama įkelti įdiegtą branduolį su kexec, o ne perkraunant.
    Prašome palaukti.
    
    **************************************************************

en: Failed to read information about installation images
lt: Klaida gaunant informaciją apie diegimo atvaizdus

en: Deploying...
lt: Išskleidžiama...

en: Storing user preferences...
lt: Talpinamos vartotojo parinktys...

en: Restoring user preferences...
lt: Atkuriamos vartotojo parinktys...

note: Error message
en: Installation was unable to solve package dependecies automatically.
    Package manager will be opened for you to solve them manually.
lt: Automatiškai nepavyksta išspręsti paketų priklausomybių.
    Jas išspręskite rankiniu būdu atsivėrusioje paketų tvarkyklėje.

note: notification 1/2
en: <p>To access the X11 system, the <b>%1</b> package must be installed.</p>
lt: <p>Norint pasiekti X11sistemą, turi būti įdiegtas paketas <b>%1</b>.</p>

note: notification 2/2
en: <p>Do you want to install it now?</p>
lt: <p>Ar norite dabar jį įdiegti?</p>
