kde4-openSUSE - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: The new window manager will be used when KDE is started the next time.
sk: Nový správca okien bude použitý pri budúcom spustení KDE.

en: Window manager change
sk: Zmena správcu okien

en: KWin (KDE default)
sk: KWin (KDE predvolené)

note: i18n: tag string i18n: file smserverconfigdlg.ui line 130
en: Window Manager
sk: Správca okien

en: &Suspend Computer
sk: &Uspať počítač

en: Suspend Computer
sk: Uspať počítač

en: Log out in 1 second. | Log out in %1 seconds.
sk[0]: Odhlásiť o 1 sekundu.
sk[1]: Odhlásiť o %1 sekúnd.
sk[2]: Odhlásiť o %1 sekundy.

en: Turn off computer in 1 second. | Turn off computer in %1 seconds.
sk[0]: Vypnúť počítač o 1 sekundu.
sk[1]: Vypnúť počítač o %1 sekúnd.
sk[2]: Vypnúť počítač o %1 sekundy.

en: Reboot computer in 1 second. | Reboot computer in %1 seconds.
sk[0]: Reštartnúť počítač o sekundu.
sk[1]: Reštartnúť počítač o %1 sekúnd.
sk[2]: Reštartnúť počítač o %1 sekundy.

note: i18n: tag string i18n: file ./oxygen/config/oxygenconfig.ui line 22
en: When enabled, this option makes the window titlebar use same colors as window contents, instead of using system titlebar colors.
sk: Ak je zapnuté, táto voľba použije tie isté farby hornej lišty ako obsah okna, namiesto použitých systémových farieb hornej lišty.

note: i18n: tag string i18n: file ./oxygen/config/oxygenconfig.ui line 25
en: Blend titlebar colors with window contents
sk: Splynúť farby hornej lišty s obsahom okna

en: Add Panel
sk: Pridať panel

en: Leave...
sk: Ukončiť...

en: Trashcan
sk: Odpadkový koš

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 34
en: Wallpaper
sk: Pozadie

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 58
en: Image
sk: Obrázok

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 138
en: Author:
sk: Autor:

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 184
en: License:
sk: Licencia:

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 368
en: hh 'Hours' mm 'Mins' ss 'Secs'
sk: hh 'Hodiny' mm 'Minúty' ss 'Sekundy'

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 459
en: Desktop Theme
sk: Téma pracovnej plochy

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 473
en: Theme:
sk: Téma:

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 495
en: Desktop Icons
sk: Ikony pracovnej plochy

note: i18n: tag string i18n: file BackgroundDialog.ui line 507
en: &Show desktop icons
sk: &Zobraziť ikony pracovnej plochy

note: i18n: tag string i18n: file clockConfig.ui line 113
en: Show &seconds
sk: Zobraziť &sekundy

en: All Applications
sk: Všetky aplikácie

en: User&nbsp;<b>%1</b>&nbsp;on&nbsp;<b>%2</b>
sk: Používateľ&nbsp;<b>%1</b>&nbsp;na&nbsp;<b>%2</b>

en: Save Session
sk: Uložiť sedenie

en: Save current session for next login
sk: Uložiť aktuálne sedenie pre nasledujúce prihlásenie

en: New Applications
sk: Nové aplikácie

en: Administration
sk: Administrácia

en: Menu Editor
sk: Editor ponuky

en: Switch to Classic Menu Style
sk: Prepnúť do štýlu klasickej ponuky

en: Switch to Kickoff Menu Style
sk: Prepnúť do štýlu Kickoff ponuky

en: Standard
sk: Štandardný

en: Format:
sk: Formát:

en: Name Only
sk: Iba názov

en: Description Only
sk: Iba popis

en: Name (Description)
sk: Názov (popis)

en: Description (Name)
sk: Popis (názov)

en: Desktop Number
sk: Číslo plochy

en: Desktop Name
sk: Názov plochy

note: i18n: tag string i18n: file pagerConfig.ui line 25
en: Displayed text:
sk: Zobrazený text:

note: i18n: tag string i18n: file pagerConfig.ui line 35
en: Display window &icons
sk: Zobraziť &ikony okna

en: Remove this Panel
sk: Odstrániť tento panel

en: transform-move
sk: posunutie

en: Start Move of %1
sk: Spustiť presun %1

en: Stop Move of %1
sk: Ukončíť presun %1

en: Do you really want to remove this panel?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento panel?

en: Remove Panel
sk: Odstrániť panel

note: i18n: tag string i18n: file tasksConfig.ui line 36
en: Show only tasks from the current screen
sk: Zobraziť úlohy iba z aktuálnej plochy

en: Plasma Dashboard
sk: Výveska plazmy

en: Try to find a solution to the given savegame
sk: Pokúsiť sa nájsť riešenie k danej uloženej hre

en: Calculating...
sk: Výpočet...

en: Timeout while playing - unknown if it can be won
sk: Vypršaný časový limit počas hrania - neznáme, či je možné vyhrať

en:  (Points to %1)
sk:  (Ukazuje na %1)

en: Disable automatic startup on login
sk: Vypnúť automatické spustenie po prihlásení

en: Used by kmix_autostart.desktop
sk: Používaný súborom kmix_autostart.desktop
