online-update - en to pl translation catalogue (122 entries)

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Scheduled Online Update Enabled
pl: Włączona aktualizacja planowa

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

note: radibutton label
en: Daily
pl: Codziennie

en: %1 at %2:%3
pl: %1 o %2:%3

en: %1 at a Random Time
pl: %1 w losowym czasie

en: Time of Scheduled Online Update
pl: Czas zaplanowanych uaktualnień online

note: checkbox label
en: Only Download Patches
pl: Pobieraj tylko poprawki

en: Skip packages with preinstall information?
pl: Czy pominąć pakiety z informacją przedinstalacyjną?

note: popup message
en: Packages for package management were updated.
    Finishing and restarting now.
pl: W czasie aktualizacji został zaktualizowany program YaST.
    Teraz nastąpi zakończenie jego działania i ponowne uruchomienie.

note: progress log item (%1 is name of package)
en: Retrieving %1...
pl: Pobieranie %1...

note: progress bar label
en: Package Download Progress
pl: Postęp w ściąganiu pakietów

note: progress log item (%1 is name of package, %2 is summary)
en: Installing %1: "%2"
pl: Instalowanie %1: "%2"

note: progress bar label
en: Package Installation Progress
pl: Postęp w instalowaniu pakietów

en: Downloading delta RPM %1
pl: Pobieranie pakietów przyrostowych: %1

note: progress bar label
en: Delta RPM Download Progress
pl: Postęp w ściąganiu pakietów przyrostowych

note: progress log item (previous action failed(%1 is reason)
en: Failed to download delta RPM: %1
pl: Ściąganie pakietu przyrostowego %1 nie powiodło się.

note: progress log item (%1 is name of delta RPM)
en: Applying delta RPM: %1
pl: Aktualizacja pakietu: %1

note: progress bar label
en: Delta RPM Application Progress
pl: Postęp aktualizacji

note: progress log item (previous action failed(%1 is reason)
en: Failed to apply delta RPM: %1
pl: Zastosowanie pliku przyrostowego %1 nie powiodło się.

en: Downloading patch RPM %1
pl: Pobieranie poprawki: %1

note: progress bar label
en: Patch RPM Download Progress
pl: Postęp w pobieraniu poprawki

note: progress log item (previous action failed(%1 is reason)
en: Failed to download patch RPM: %1
pl: Nie powiodło sie pobieranie poprawki %1.

note: progress bar label
en: Script Execution Progress
pl: Postęp uruchamiania skryptu

note: log entry, %1 is name of the patch which contains the script
en: Starting script %1
pl: Uruchamianie skryptu %1

note: label, %1 is patch name with version and architecture
en: Patch %1
pl: Poprawka %1

note: dialog header
en: Automatic Online Update Setup
pl: Konfiguracja automatycznej aktualizacji online

note: help text
en: Automatic update is executed by a daily cronjob. 
    A network connection must be available when
    the update takes place.
pl: Aktualizacja automatyczna jest wykonywana
    codziennie za pomocą usługi cron. W czasie 
    wykonywania aktualizacji musi być dostępne
    połączenie sieciowe.

en: Set Random Time
pl: Ustaw losowy czas

note: checkbox label
en: Enable Automatic Update
pl: Zezwól na aktualizację automatyczną

note: label text
en: Time when update is performed:
pl: Czas kiedy wykonywana jest aktualizacja:

note: IntField label
en: Hour
pl: Godzina

note: IntField label
en: Minute
pl: Minuta

note: combobox label
en: Day:
pl: Dzień:

note: radibutton label
en: Weekly
pl: Co tydzień

note: checkbox label
en: Skip Interactive Patches
pl: Pomiń poprawki interaktywne

en: Skip Patches with Preinstall Information
pl: Pomiń poprawki z informacją przedinstalacyjną

en: No details available.
pl: Szczegóły nie są dostępne.

en: &Details <<
pl: Szcze&góły <<

en: &Details >>
pl: Szcze&góły >>

en: Error
pl: Błąd

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Skip Patch
pl: Pomiń poprawkę

en: Skip All
pl: Pomiń wszystko

en: Abort Update
pl: Przerwij aktualizację

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

note: Warning text for aborting the update before a patch is installed
en: If you abort the installation now, no patch will be installed.
    Your installation will remain untouched.
pl: Przerwanie instalacji w tym momencie spowoduje,
    że nie zostanie zainstalowana żadna poprawka.
    System pozostanie niezmieniony.

note: Warning text for aborting if some patches are installed, some not
en: Patch download and installation in progress.
    If you abort the installation now, the update is incomplete.
    Repeat the update, including the download, if desired.
pl: Pobieranie i instalacja poprawki w toku.
    Przerwanie instalacji w tym momencie spowoduje, że 
    aktualizacja będzie niepełna. W razie potrzeby należy
    ponowić aktualizację lub pobieranie poprawek.

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
pl: Przerwanie instalacji w tym momencie spowoduje,
    że co najmniej jedna poprawka nie będzie poprawnie
    zainstalowana. Aktualizacja będzie musiała być
    przeprowadzona ponownie.

note: Warning text for aborting an installation without running SuSEconfig
en: If you abort the installation now, SuSEconfig will
    not be run. The patches have been installed
    correctly, but without running SuSEconfig
    some of them might not work as expected.
pl: Przerwanie instalacji w tym momencie spowoduje,
    że program SuSEconfig nie zostanie uruchomiony.
    Poprawki zostały zainstalowane poprawnie, 
    ale bez uruchomienia SuSEconfig niektóre z nich 
    mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort YaST Online Update?
pl: Czy naprawdę przerwać pracę YaST Online Update?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
pl: &Przerwij aktualizację

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
pl: &Kontynuuj aktualizację

en: <b>Patch:</b> %1<br>
pl: <b>Poprawka:</b> %1<br>

en: <b>Summary:</b> %1<br>
pl: <b>Podsumowanie</b> %1<br>

en: <b>Packages:</b>
pl: <b>Pakiety:</b>

en: Patch &Details <<
pl: &Szczegóły poprawki <<

en: Patch &Details >>
pl: &Szczegóły poprawki >>

en: Install Patch
pl: Zainstaluj poprawkę

en: YaST2
    Initializing ...
pl: YaST2
    Uruchamianie...

note: message popup
en: The kernel has been updated. The system will
    reboot now then continue the installation.
pl: Zaktualizowane zostało jądro systemu. System zostanie teraz
    uruchomiony ponownie, po czym instalacja będzie kontynuowana.

note: progress stage label
en: Initialize the target system
pl: Uruchom system docelowy

note: progress stage label
en: Refresh update sources
pl: Odśwież źródła aktualizacji

note: progress step label
en: Initializing the target system...
pl: Uruchamianie systemu docelowego...

note: progress step label
en: Refreshing update sources ...
pl: Odświeżanie źródeł aktualizacji...

note: final progress step label
en: Finished
pl: Zakończono

note: dialog caption
en: Initializing Online Update
pl: Uruchamianie aktualizacji online

note: progress window label
en: Progress Log
pl: Dziennik postępu

note: progress bar label
en: Package Progress
pl: Postęp pakietu

note: progress bar label
en: Total Progress
pl: Postęp całkowity

note: help text for online update
en: <p>After connecting to the update server,
    YaST2 will download all selected patches.
    This could take some time. Download details are shown in the log window.</p>
pl: <p>Po połączeniu z serwerem aktualizacji, 
    YaST2 pobierze wszystkie wybrane poprawki.
    Może to zająć trochę czasu. Szczegóły związane z pobieraniem 
    widoczne są w oknie dziennika.</p>

note: help text for online update
en: <p>When the download has finished successfully, the
    patches will be installed. The progress is shown in the log window. If there
    are special messages associated with patches, they will be shown in an
    extra dialog when the patch is being installed.</p>
pl: <p>Po pomyślnym zakończeniu pobierania, poprawki
    zostaną zainstalowane. Postęp instalacji pokazany jest w oknie dziennika.
    Jeśli z jakimiś poprawkami związane są specjalne komunikaty, będą one 
    wyświetlone w dodatkowym oknie podczas instalacji poprawki.</p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Patch Download and Installation
pl: Pobieranie i instalacja poprawki

note: progress information
en: Installation finished.
pl: Instalacja zakończona.

note: error message
en: Patch processing failed.
pl: Przetwarzanie poprawki nie powiodło się.

en: Initializing for CD update...
pl: Uruchamianie aktualizacji z płyty CD...

note: error popup: cancel/retry buttons follow
en: Initialization failed. Check that
    you have inserted the correct CD.
pl: Uruchamianie nie powiodło się.
    Proszę sprawdzić, czy w napędzie
    znajduje się właściwa płyta CD.

en: &Username:
pl: Nazwa &użytkownika:

en: Authentication Data
pl: Dane uwierzytelniające

en: &Password:
pl: &Hasło:

en: &Keep Authentication Data
pl: &Zachowaj dane uwierzytelniające

en: &Clear Inputs
pl: &Wyczyść pola

en: Retrieving information about new updates...
pl: Pobieranie informacji o nowych aktualizacjach...

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Enter the registration data.
pl: Proszę podać dane rejestracyjne.

en: User-Defined Location
pl: Lokalizacja zdefiniowana przez użytkownika

en: Getting a list of mirror servers...
pl: Pobieranie listy serwerów lustrzanych...

en: Cannot fetch remote server list. Only user-defined patch
    sources will be available.
    
    Possible solution:
    Check network connection.
pl: Nie można pobrać listy serwerów. Dostępne będą
    wyłącznie źródła poprawek podane przez użytkownika.
    
    Możliwe rozwiązanie problemu:
    Proszę sprawdzić połączenie sieciowe.

en: Unable to read server list from disk.
pl: Nie można odczytać listy serwerów z dysku.

en: Could not write server list to disk.
pl: Nie można zapisać listy serwerów na dysku.

en: Error getting servers.
pl: Błąd pobierania listy serwerów.

en: There was no update executed up to now.
pl: Do tej pory nie przeprowadzono żadnej aktualizacji.

en: Last successful update was performed less than one day ago.
pl: Ostatnia pomyślna aktualizacja została wykonana w ciągu ostatniej doby.

en: Last successful update was performed %1 day ago. | Last successful update was performed %1 days ago.
pl[0]: Liczba dni od ostatniej pomyślnej aktualizacji: %1.
pl[1]: Liczba dni od ostatniej pomyślnej aktualizacji:%1.
pl[2]: Ostatnia pomyślna aktualizacja została wykonana %1 dni temu.

en: System &Information
pl: &Informacje o systemie

en: Product: %1
pl: Produkt: %1

en: Version: %1
pl: Wersja: %1

en: Update Configuration
pl: Konfiguracja aktualizacji

en: &Installation source
pl: Źródło &instalacji

en: Location
pl: Lokalizacja

en: New Server...
pl: Nowy serwer...

en: Edit Server...
pl: Zmień serwer...

en: &Manually Select Patches
pl: &Wybierz poprawki ręcznie

en: &Reload All Patches from Server
pl: &Odczytaj ponownie wszystkie poprawki z serwera

en: &Configure Fully Automatic Update...
pl: &Konfiguruj automatyczną aktualizację

note: helptext dialog online update start screen
en: <p>YaST Online Update (YOU) is the easy way to get all recommended
    patches and security fixes from a SuSE update server.
    </p>
pl: <p>YaST Online Update (YOU) pozwala w łatwy sposób pobrać 
    i zainstalować wszystkie zalecane poprawki z serwera aktualizacji SUSE.
    </p>

en: <p>
    If <b>Manually Select Patches</b> is checked, all available patches will be shown
    from which to select the patches to install.<br>
    If <b>Reload All Patches from Server</b> is checked, all patches will be fetched
    from the server even when they already are locally available from a previous
    download.
    </p>
pl: <p>
    Opcja <b>Wybierz poprawki ręcznie</b> pozwala wybrać poprawki z listy wszystkich dostępnych.<br>Opcja <b>Odczytaj ponownie wszystkie poprawki z serwera</b> powoduje ponowne pobranie z serwera informacji o wszystkich dostępnych poprawkach.
    </p>

en: <p>After clicking <b>New Server</b>, select a local
    installation source instead of an FTP or HTTP server or select
    another FTP or HTTP server. Click <b>Edit Server</b> to edit the location of the
    selected server.</p>
pl: <p>Po naciśnięciu przycisku <b>Nowy serwer</b> należy albo wybrać 
    lokalne źródło instalacji , albo wybrać 
    inny serwer FTP lub HTTP.
    Przycisk <b>Zmiana serwera</b> służy do zmiany lokalizacji wybranego serwera.</p>

en: <p>Clicking <b>Configure Fully Automatic Update</b>
    opens a dialog in which to configure YOU to check for updates once a day
    and automatically download and install updates when new ones are available
    without the need of user interaction.</p>
pl: <p>Przycisk <b>Konfiguruj automatyczną aktualizację</b>
    otwiera okno, w którym można skonfigurować YOU tak, aby nowe 
    uaktualnienia były codziennie sprawdzane, pobierane i instalowane, 
    bez konieczności interwencji użytkownika.</p>

en: Welcome to YaST Online Update
pl: Witamy w YOU - YaST Online Update

en: Login failed. Check that you have provided
    the correct user name and password.
pl: Logowanie nie powiodło się. Proszę sprawdzić
    poprawność nazwy użytkownika i hasła.

en: Initialization failed. Try again.
    If failure continues, choose
    another SuSE FTP/HTTP server.
pl: Uruchomienie nie powiodło się.
    Proszę spróbować ponownie. Jeśli błąd
    będzie się powtarzał, należy wybrać inny
    serwer HTTP/FTP SUSE Linux.

en: Signature check for patch info files failed.
    Cannot load patch information.
pl: Sprawdzenie sygnatur plików informacji o poprawkach
    nie powiodło się. Nie można pobrać informacji o poprawkach.

en: URL is invalid.
pl: Niepoprawny URL.

en: Patch information retrieval failed.
pl: Pobieranie informacji o poprawkach
    nie powiodło się.
