kpowersave - en to sk translation catalogue (303 entries)

en: General Information
sk: Všeobecné informácie

en: Battery Status
sk: Stav batérie

en: AC Adapter
sk: Napájací adaptér

en: plugged in
sk: zapojené

en: Power Consumtion:
sk: Spotreba energie:

en: Processor Status
sk: Stav procesora

en: General Blacklist
sk: Všeobecná čierna listina

en: Scheme:
sk: Schéma:

en: Selected entry removed.
sk: Odstránená vybraná položka.

en: Could not remove the selected entry.
sk: Vybraná položka sa nedala odstrániť.

en: Inserted new entry.
sk: Vložená nová položka.

en: Entry exists already. Did not insert new entry.
sk: Položka už existuje. Nebola vložená nová položka.

en: Empty entry was not inserted.
sk: Prázdna položka nebola vložená.

en: Could not start 'pidof'. Could not autosuspend the machine.
    Please check your installation.
sk: Nedal sa spustiť 'pidof'. Počítač sa nedal automaticky uspať.
    Skontrolujte vašu inštaláciu prosím.

en: Autosuspend Blacklist Edit
sk: Upraviť čiernu listinu automatického uspávania

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add
sk: Pridať

en: Remove
sk: Odstrániť

en:  - not supported
sk:  - nie je podporované

en: Performance
sk: Výkonná

en: Powersave
sk: Úsporná

en: Presentation
sk: Prezentačná

en: Acoustic
sk: Akustická

en: Advanced Powersave
sk: Rozšírený úsporný režim

en: This enables specific screen saver settings. 
    Note: If selected, the global screen saver settings are 
    overwritten while kpowersave runs.
sk: Toto povolí špecifické nastavenia šetriča obrazovky. 
    Pozor: Ak je toto vybrané, budú prepísané globálne 
    nastavenia šetriča za behu kpowersave.

en: This disables the screen saver. 
    Note: If selected, the global screen saver settings are 
    overwritten while kpowersave runs.
sk: Toto zakáže šetrič obrazovky. 
    Pozor: Ak je toto vybrané, budú prepísané globálne 
    nastavenia šetriča za behu kpowersave.

en: This blanks the screen instead of using a specific screen saver. 
    Note: This may work only with KScreensaver.
sk: Toto len vypne obrazovku, namiesto použitia príslušného šetriča obrazovky. 
    Pozor: Toto môže fungovať iba s KScreensaverom.

en: This enables specific DPMS settings. 
    Note: If selected, the global DPMS settings are 
    overwritten while kpowersave runs.
sk: Toto povolí špecifické nastavenia DPMS. 
    Pozor: Ak je toto vybrané, budú prepísané globálne 
    nastavenia DPMS za behu kpowersave.

en: This disables DPMS support.
sk: Toto zakáže podporu DPMS.

en: If selected, the screen is locked on suspend or standby.
sk: Ak je toto vybrané, obrazovka sa uzamkne pri uspaní, alebo pohotovostnom režime.

en: If selected, the screen is locked if the lid close event is triggered.
sk: Ak je toto vybrané, obrazovka sa zamkne pri zatvorení krytu.

en: Check this box to enable or disable automatic suspension of the computer.
sk: Toto políčko povolí, alebo zakáže automatické uspanie počítača.

en: Activate this action if the user was inactive for the defined time 
    (greater than 0 minutes). If empty, nothing happens.
sk: Vykonať túto podporovanú akciu, ak bol používateľ nečinný zadanú dobu 
    (viac ako 0 minút). Ak zvolíte prázdnu položku, nič sa nevykoná.

en: All scheme-related screen saver and DPMS settings.
sk: Všetky nastavenia šetriča obrazovky súvisiacej schémy a DPMS.

en: All scheme-related display brightness settings.
sk: Všetky nastavenia jasu obrazovky súvisiacej schémy.

en: All scheme-related automatic suspend settings.
sk: Všetky nastavenia automatického uspávania súvisiacej schémy.

en: Here you can change the brightness of your display. 
    Use the slider to change the brightness directly for 
    testing. To reset back to previous level, please press 
    the 'Reset' button.
sk: Tu môžete zmeniť jas vašej obrazovky. 
    Na skúšku zmeny jasu použite posuvník 
    Na obnovenie predchádzajúcej úrovne 
    použite tlačidlo 'Obnoviť'.

en: Use this button to set back the slider and the display brightness.
sk: Použite toto tlačidlo pre obnovenie polohy posuvníka a jasu obrazovky.

en: Press this button to delete the selected scheme.
sk: Použite toto tlačítko pre odstránenie vybranej schémy.

en: You can't delete the current AC or battery scheme.
sk: Nemôžete odstrániť aktuálnu schému pre napájanie, alebo batériu.

en: You can't delete this default scheme.
sk: Nemôžete odstrániť túto predvolenú schému.

en: Your hardware supports to change the brightness. The values of the slider are in percent and mapped to the available brightness levels of your hardware.
sk: Váš hardware podporuje zmenu jasu. Hodnoty posuvníka sú v percentách a mapované na úrovne jasu dostupné vaším hardwarom.

en: Your Hardware currently not support changing the brightness of your display.
sk: Váš hardware momentálne nepodporuje zmenu jasu vašej obrazovky.

en: Select Automatically
sk: Vybrať automaticky

en: GNOME Screensaver
sk: GNOME screensaver

en: There are unsaved changes in the active scheme.
    Apply the changes before jumping to the next scheme or discard the changes?
sk: V aktívnej schéme sú neuložené zmeny.
    Aplikovať zmeny pred prechodom na nasledujúcu schému, alebo ich chcete zahodiť?

en: Unsaved Changes
sk: Neuložené zmeny

en: There are unsaved changes.
    Apply the changes before cancel or discard the changes?
sk: Nie sú uložené zmeny.
    Aplikovať zmeny pred zrušením, alebo ich chcete zahodiť?

en: Please insert a name for the new scheme:
sk: Zadajte prosím názov pre novú schému:

en: KPowersave Configuration
sk: Konfigurácia Kpowersave

en: Error: A scheme with this name already exist.
sk: Chyba: Schéma s týmto názvom už existuje.

en: Do you really want to delete the %1 scheme?
sk: Naozaj chcete odstrániť %1 schému?

en: Confirm delete scheme
sk: Potvrďte odstránenie schémy

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Could not delete the selected scheme.
sk: Nedala sa odstrániť vybraná schéma.

en: <b>Note:</b> If you select this option, the computer will suspend or standby if the current user is inactive for the defined time even if somebody is logged in remotely to the X server.<br><br> This feature can also produce problems with some programs, such as video players or cd burner. These programs can be blacklisted by checking <b>Enable scheme-specific blacklist</b> and click <b>Edit Blacklist...</b>. If this does not help, report the problem or deactivate autosuspend.<br><br> Really use this option?
sk: <b>Poznámka:</b> Ak vyberiete túto možnosť, počítač sa uspí, alebo prejde do pohotovostného režimu, ak nie je aktuálny používateľ činný určitý čas, dokonca ak je aj niekto vzdialene prihlásený k X serveru.<br><br> Táto funkcia môže spôsobiť problémy s niektorými programami, ako video prehrávače, alebo napaľovacie programy. Tieto programy je možné uviesť zaškrtnutím na čiernej listine <b>Povoliť špecifickú schému čiernej listiny</b> a kliknúť na <b>Upraviť čiernu listinu...</b>. Ak toto nepomáha, oznámte problém, alebo deaktivujte automatické uspávanie.<br><br> Naozaj použiť túto možnosť?

en: The blacklist of the selected scheme is empty. Import the general blacklist?
sk: Čierna listina vybranej schémy je prázdna. Importovať obecnú čiernu listinu?

en: Import
sk: Importovať

en: Do Not Import
sk: Neimportovať

en: General Autosuspend Blacklist
sk: Obecná čierna listina automatického uspávania

en: General Autodimm Blacklist
sk: Obecná čierna listina automatického stlmenia

en: Shutdown
sk: Vypnúť počítač

en: Logout Dialog
sk: Odhlasovacie dialógové okno

en: Suspend to Disk
sk: Uspať na disk

en: Suspend to RAM
sk: Uspať do RAM

en: CPU Powersave policy
sk: Pravidlá úsporného režimu procesora

en: CPU Dynamic policy
sk: Pravidlá dynamického režimu procesora

en: CPU Performance policy
sk: Pravidlá výkonnostného režimu procesora

en: Set Brightness to
sk: Nastaviť jas obrazovky na

en: KDE Frontend for Power Management, Battery Monitoring and Suspend
sk: KDE rozhranie pre správu napájania, monitorovania batérie a uspávania

en: Force a new check for ACPI support
sk: Vynútiť novú kontrolu pre podporu ACPI

en: Trace function entry and leave points for debug
sk: Trace funkcia vstupu a opustenia miesta pre ladenie

en: Current maintainer
sk: Aktuálny správca

en: Powersave developer and for D-Bus integration
sk: Vývojár úsporného režimu a pre integráciu D-Bus

en: Powersave developer and tester
sk: Vývojár úsporného režimu a tester

en: Added basic detailed dialog
sk: Pridaný základný detailný dialóg

en: Packaging Debian and Ubuntu
sk: Balenie pre Debian a Ubuntu

en: KPowersave Information Dialog
sk: Informačný dialóg KPowersave

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: CPUs
sk: Procesory

en: Battery state:
sk: Stav batérie:

en: Total:
sk: Celkom:

en: Battery %1
sk: Batéria %1

en: Processor %1
sk: Procesor %1

en: not present
sk: nie je

en: charged
sk: nabitý

en: %1:%2 h until charged
sk: %1:%2 h do nabitia

en: %1:%2 h remaining
sk: %1:%2 h zostáva

en: unknown
sk: neznámy

en: deactivated
sk: deaktivovaný

en: unplugged
sk: odpojené

en: Current Scheme:
sk: Aktuálna schéma:

en: Current CPU Frequency Policy:
sk: Pravidlá frekvencie aktuálneho procesora:

en: Dynamic
sk: Dynamická

en: Critical
sk: Kritická

en: Low
sk: Nízka

en: Warning
sk: Varovanie

en: Set brightness supported:
sk: Podpora nastavenia jasu:

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: HAL Daemon:
sk: HAL démon:

en: running
sk: beží

en: not running
sk: nebeží

en: Information
sk: Informácia

en: If the current desktop user is inactive, dim the display to:
sk: Ak nie je aktuálny používateľ grafického prostredia činný, stlmiť obrazovku na:

en: Enable dim display on inactivity
sk: Pri nečinnosti povoliť stlmenie obrazovky

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Here you can add programs which should, if running, prevent the dimming of the display.
sk: Tu môžete pridať programy, ktoré ak bežia, by mali zabrániť stlmeniu obrazovky.

en: Would you like to import a predefined blacklist?
sk: Chcete importovať preddefinovanú čiernu listinu?

en: Disable CPUs/Cores
sk: Zakázať procesory/jadrá

en: Max. running CPUs:
sk: Max. počet bežiacich procesorov:

en: Max. running CPUs/Cores:
sk: Max. počet bežiacich procesorov/jadier:

en: Min. running CPUs:
sk: Min. počet bežiacich procesorov:

en: Min. running CPUs/Cores:
sk: Min. počet bežiacich procesorov/jadier:

en: Enable to switch off CPUs/cores
sk: Povoliť vypínanie procesorov/jadier

en: You have a multiprocessor/multicore machine.
sk: Mate viac procesorový/viac jadrový počítač.

en: You can disable CPUs/cores to reduce power consumption and save battery power.
sk: Môžete zakázať procesory/jadrá pre obmedzenie spotreby a predĺženie napájania batérie.

en: Device
sk: Zariadenie

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Device class
sk: Trieda zariadenia

en: activate
sk: aktivovať

en: Activate
sk: Aktivovať

en: deactivate
sk: deaktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: activated
sk: aktivovaný

en: do nothing
sk: nič nerobiť

en: Deactivate following devices:
sk: Deaktivovať nasledujúce zariadenia:

en: Activate following devices
sk: Aktivovať nasledujúce zariadenia

en: Reactivate following devices
sk: Znovu aktivovať nasledujúce zariadenia

en: Deactivate following device classes:
sk: Deaktivovať nasledujúce triedy zariadenia:

en: Activate following devices classes
sk: Aktivovať nasledujúce triedy zariadenia

en: Reactivate following device classes
sk: Znovu aktivovať nasledujúce triedy zariadenia

en: If the scheme switched all devices are again activated.
sk: Ak je schéma prepnutá, všetky zariadenia sú opäť aktivované.

en: This is a experimental feature.
sk: Toto je experimentálna funkcia.

en: If you have problems with this feature, please report them.
sk: Ak máte problémy s touto funkciu, oznámte ich.

en: Select one of the available devices and click on
sk: Vybrať jedno z dostupných zariadení a kliknúť na

en: Select one of the available device classes and click on
sk: Vybrať jednu z dostupných tried zariadenia a kliknúť na

en: Select one or more of the available devices and click on
sk: Vybrať jedno, alebo viac z dostupných zariadení a kliknúť na

en: Select one or more of the available device classes and click on
sk: Vybrať jednu, alebo viac z dostupných tried zariadenia a kliknúť na

en: Please note: If you e.g. deactivate a network device you may lose your internet connection.
sk: Upozornenie: Ak napríklad deaktivujete sieťové zariadenie, môžete stratiť internetové pripojenie.

en: <b>Note:</b> If you select this option, the computer will suspend or standby if the current user is inactive for the defined time. <br><br> This feature can also produce problems with some programs, such as video players or cd burner. These programs can be blacklisted by checking <b>Enable scheme-specific blacklist</b> and click <b>Edit Blacklist...</b>. If this does not help, report the problem or deactivate autosuspend.<br><br> Really use this option?
sk: <b>Poznámka:</b> Ak vyberiete túto možnosť, počítač sa uspí, alebo prejde do pohotovostného režimu, ak nie je aktuálny používateľ činný určitý čas.<br><br> Táto funkcia môže spôsobiť problémy s niektorými programami, ako video prehrávače, alebo napaľovacie programy. Tieto programy je možné uviesť zaškrtnutím na čiernej listine <b>Povoliť špecifickú schému čiernej listiny</b> a kliknúť na <b>Upraviť čiernu listinu...</b>. Ak toto nepomáha, oznámte problém, alebo deaktivujte automatické uspávanie.<br><br> Naozaj použiť túto možnosť?

en: Try to use only one CPU/Core.
sk: Skúste použiť iba jeden procesor/jadro.

en: Reduce power consumption by try to use only one CPU/Core instead of spreading the work over all/multiple CPUs.
sk: Redukovať spotrebu tým, že skúsi použiť iba jeden procesor/jadro namiesto všetkých/viacerých procesorov.

en: Could not load the global configuration.
sk: Nedala sa načítať globálna konfigurácia.

en: Could not load the requested scheme configuration.
sk: Nedala sa načítať požadovaná konfigurácia schémy.

en: Configure the current scheme.
sk: Nakonfigurujte aktuálnu schému.

en: Maybe the global configuration file is empty or missing.
sk: Globálny konfiguračný súbor možno prázdny, alebo stratený.

en: Cannot connect to D-Bus. The D-Bus daemon may not be running.
sk: Nedá sa pripojiť k D-BUS systémovej zbernici. Uistite sa prosím, či beží D-BUS démon.

en: Scheme switched to %1. 
     Deactivate following devices: %2
sk: Prepnutá schéma na %1. 
     Deaktivovať nasledujúce zariadenia: %2

en: Scheme switched to %1. 
     Activate following devices: %2
sk: Prepnutá schéma na %1. 
     Aktivovať nasledujúce zariadenia: %2

en: Report ...
sk: Oznámiť ...

en: Suspend to RAM is not supported on your machine.
sk: Váš počítač nepodporuje uspávanie do RAM.

en: Additionally, please mail the output of %1 to %2 . Thanks!
sk: Pošlite dodatočne výstup %1 na %2 . Ďakujeme!

en: Power consumption
sk: Spotreba energie

en: KScreensaver not found.
sk: KScreensaver nenájdený.

en: Try locking with XScreensaver or xlock.
sk: Pokúsiť sa uzamknúť pomocou XScreensaver alebo xlock.

en: XScreensaver not found.
sk: XScreensaver nenájdený.

en: Try locking the screen with xlock.
sk: Pokúsiť sa uzamknúť obrazovku pomocou xlock.

en: XScreensaver and xlock not found. It is not possible to lock the screen. Check your installation.
sk: XScreensaver ani xlock nenájdené. Nie je možné uzamknúť obrazovku. Skontrolujte vašu inštaláciu.

en: HAL daemon:
sk: HAL démon:

en: D-Bus daemon:
sk: D-Bus démon:

en: ConsoleKit daemon:
sk: ConsoleKit démon:

en: Autosuspend activated:
sk: Aktivované automatické uspávanie:

en: Autodimm activated:
sk: Aktivované automatické stlmenie:

en: enabled
sk: povolené

en: Session active:
sk: Aktívne sedenie:

en: Inactivity detected.
sk: Zistená nečinnosť.

en: To stop the %1 press the 'Cancel' button before the countdown expire.
sk: Na zastavenie %1 použite tlačítko 'Zrušiť' pred vypršaním odpočítavania.

en: The computer autosuspend in:
sk: Počítač sa automaticky uspí o:

en: The display get dimmed down to %1% in:
sk: Obrazovka sa stlmí o %1% o:

en: %1 seconds
sk: %1 sekúnd

en: Could not call %1. The current desktop session is not active.
sk: Nedal sa zavolať %1. Aktuálne sedenie nie je aktívne.

en: Could not set %1. The current desktop session is not active.
sk: Nedal sa nastaviť %1. Aktuálne sedenie nie je aktívne.

en: Stopped %1. The current desktop session is now inactive.
sk: Zastavené %1. Aktuálne sedenie nie je teraz činné.

en: Restarted %1. The current desktop session is now active again.
sk: Reštartnuté %1. Aktuálne sedenie je teraz znovu aktívne.

en: Save As ...
sk: Uložiť ako ...

en: Close
sk: Zavrieť

en: KPowersave Logfile Viewer: %1
sk: Prehliadač súboru o záznamoch KPowersave: %1

en: File already exist. Overwrite the file?
sk: Súbor už existuje. Prepísať súbor?

en: Error while save logfile
sk: Chyba počas ukladania súboru o záznamoch

en: File already exist.
sk: Súbor už existuje.

en: Try other filename ...
sk: Skúste iný názov súboru ...

en: Preparing Suspend...
sk: Príprava uspania...

en: Configure KPowersave...
sk: Konfigurovať KPowersave...

en: Configure Notifications...
sk: Konfigurovať oznámenia...

en: Start YaST2 Power Management Module...
sk: Spustiť modul YaST2 pre správu napájania...

en: Standby
sk: Pohotovostný režim

en: Set CPU Frequency Policy
sk: Nastaviť pravidlá pre frekvenciu procesora

en: Set Active Scheme
sk: Nastaviť aktívnu schému

en: Disable Actions on Inactivity
sk: Zakázať akcie pri nečinnosti

en: &Help
sk: &Pomocník

en: &KPowersave Handbook
sk: &KPowersave manuál

en: &Report a bug ...
sk: &Oznámiť správu o chybe ...

en: &About KPowersave
sk: &O KPowersave

en: WARNING
sk: VAROVANIE

en: Cannot find any schemes.
sk: Nedajú sa nájsť žiadne schémy.

en: No information about battery and AC status available
sk: Nie sú dostupné informácie o stave batérie a napájania

en: Plugged in -- fully charged
sk: Zapojené -- plne nabitá

en: Plugged in
sk: Zapojené

en: Plugged in -- %1% charged (%2:%3 h until full charged)
sk: Zapojené -- %1% nabitá (%2:%3 h do úplného nabitia)

en: Plugged in -- %1% charged (%2:%3 remaining hours)
sk: Zapojené -- %1% nabitá (zostáva %2:%3 hodín)

en: Plugged in -- %1% charged
sk: Zapojené -- %1% nabitá

en: Plugged in -- no battery
sk: Zapojené -- žiadna batéria

en: Running on batteries -- %1% charged (%2:%3 hours remaining)
sk: Bežím na batériách -- %1% nabité (zostáva %2.%3 hodín)

en: Running on batteries -- %1% charged
sk: Bežím na batériách -- %1% nabité

en:  -- battery is charging
sk:  -- batéria sa nabíja

en: Could not start YaST Power Management Module. Check if it is installed.
sk: Nedal sa spustiť modul YaST pre správu napájania. Skontrolujte či je nainštalovaný.

en: Suspend to disk failed
sk: Zlyhalo uspanie na disk

en: Suspend to disk disabled by administrator.
sk: Uspanie na disk je zakázané administrátorom.

en: Suspend to RAM failed
sk: Zlyhalo uspanie do RAM

en: Suspend to RAM disabled by administrator.
sk: Uspanie do RAM je zakázané administrátorom.

en: Standby failed
sk: Zlyhal pohotovostný režim

en: Standby disabled by administrator.
sk: Pohotovostný režim je zakázaný administrátorom.

en: System is going into suspend mode now
sk: Systém bude teraz uspaný

en: Could not call DCOP interface to umount external media.
sk: Nedalo sa zavolať DCOP rozhranie pre odpojenie externých médií.

en: Could not umount external media before suspend/standby. 
     (Reason: %1)
     
     Would you like to continue suspend/standby anyway? 
    (Warning: Continue suspend can cause data loss!)
sk: Nedali sa odpojiť externé médiá pred uspaním/pohotovostným režimom. 
     (Dôvod: %1)
     
     Chcete pokračovať s uspávaním/pohotovostným režimom? 
    (Varovanie: Pokračovanie v uspávaní môže spôsobiť stratu dát!)

en: Error while prepare %1
sk: Chyba počas prípravy %1

en: Suspend anyway
sk: Každopádne uspať

en: Cancel suspend
sk: Zrušiť uspávanie

en: Could not lock the screen. There may be a problem with the selected 
    lock method or something else.
sk: Nedala sa uzamknúť obrazovka. Môže byť problém s vybranou 
    metódou uzamykania, alebo niečo iné.

en: The Lid was closed.
sk: Kryt bol zatvorený.

en: The Lid was opened.
sk: Kryt bol otvorený.

en: Start KPowersave automatically when you log in?
sk: Spustiť automaticky KPowersave po prihlásení?

en: Question
sk: Otázka

en: Start Automatically
sk: Spustiť automaticky

en: Do Not Start
sk: Nespustiť

en: CPU Freq Policy %1 could not be set.
sk: Nedali sa nastaviť pravidlá pre frekvenciu procesora %1.

en: Scheme %1 could not be activated.
sk: Schéma %1 sa nedala aktivovať.

en: The D-Bus daemon is not running.
    Starting it will provide full functionality: /etc/init.d/dbus start
sk: Nebeží D-Bus démon.
    Jeho spustenie poskytne plnú funkcionalitu: /etc/init.d/dbus start

en: Don't show this message again.
sk: Nezobrazovať viac túto správu.

en: ERROR
sk: CHYBA

en: Could not get information from HAL. The haldaemon is maybe not running.
sk: Nedala sa získať informácia z HAL. HAL démon možno nebeží.

en: Error
sk: Chyba

en: Battery state changed to WARNING -- remaining time: %1 hours and %2 minutes.
sk: Stav batérie zmenený na VAROVNÝ -- zvyšný čas: %1 hodín a %2 minút.

en: Battery state changed to LOW -- remaining time: %1 hours and %2 minutes.
sk: Stav batérie zmenený na NÍZKY -- zvyšný čas: %1 hodín a %2 minút.

en: Battery state changed to CRITICAL -- remaining time: %1 hours and %2 minutes.
    Shut down your system or plug in the power cable immediately. Otherwise the machine
    will go shutdown in 30 seconds
sk: Stav batérie zmenený na KRITICKÝ -- zvyšný čas: %1 hodín a %2 minút.
    Čo najskôr vypnite systém, alebo zapojte napájací kábel. Inak bude počítač
    vypnutý o 30 sekúnd

en: Battery state changed to CRITICAL -- remaining time: %1 hours and %2 minutes.
    Shut down your system or plug in the power cable immediately.
sk: Stav batérie zmenený na KRITICKÝ -- zvyšný čas: %1 hodín a %2 minút.
    Vypnite váš systém, alebo zapojte napájací kábel.

en: AC adapter plugged in
sk: Zapojený napájací adaptér

en: AC adapter unplugged
sk: Odpojený napájací adaptér

en: Switched to scheme: %1
sk: Prepnuté na schému: %1

en: System is going into %1 now.
sk: Systém teraz prechádza do %1.

en: System is resumed from %1.
sk: Systém je obnovený z %1.

en: Could not remount (all) external storage media.
sk: Nedali sa znovu pripojiť (všetky) externé úložné médiá.

en: An unknown error occurred while %1. The errorcode is: '%2'
sk: Počas %1 sa vyskytla chyba. Kód chyby je: '%2'

en: Do you want to have a look at the log file?
sk: Chcete sa pozrieť na súbor so záznamami?

en: Error while %1
sk: Chyba počas %1

en: KPowersave Settings
sk: Nastavenia KPowersave

en: Apply
sk: Použiť

en: Help
sk: Pomocník

en: Enable specific display power management
sk: Povoliť špecifickú správu napájania obrazovky

en: Standby after:
sk: Pohotovostný režim po:

en: Only blank the screen
sk: Iba prázdna obrazovka

en: Disable screen saver
sk: Vypnúť šetrič obrazovky

en: Enable specific screensaver settings
sk: Zapnúť špecifické nastavenia šetriča obrazovky

en: Suspend after:
sk: Uspať po:

en: Power off after:
sk: Vypnúť po:

en: Disable display power management
sk: Vypnúť správu napájania obrazovky

en: Screen Saver and DPMS
sk: Šetrič obrazovky a DPMS

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Enable scheme specific Brightness settings
sk: Zapnúť špecifické nastavenia jasu schémy

en: Brightness
sk: Jas

en: Enable autosuspend
sk: Zapnúť automatické uspávanie

en: Enable scheme-specific blacklist
sk: Zapnúť čiernu listinu špecifickú pre schému

en: after:
sk: po:

en: Edit Blacklist...
sk: Upraviť čiernu listinu...

en: If the current desktop user is inactive the computer will:
sk: Ak je aktuálny používateľ nečinný, počítač:

en: Autosuspend
sk: Automaticky uspať

en: Enable autodimm the display
sk: Zapnúť automatické stlmenie obrazovky

en: dimm to:
sk: stlmiť na:

en: Autodimm
sk: Automaticky stlmiť

en: Set CPU Frequency Policy:
sk: Nastaviť pravidlá pre frekvenciu procesora:

en: CPU Frequency Policy
sk: Pravidlá pre frekvenciu procesora

en: Disable Notifications
sk: Vypnúť oznámenia

en: New
sk: Nový

en: Scheme Settings
sk: Nastavenia schémy

en: Define the battery warning levels (in percentage) and the releated action if the level get reached:
sk: Definovať úroveň varovania batérie (v percentách) a nastaviť akciu ak bude dosiahnutá úroveň:

en: Warning level:
sk: Úroveň varovania:

en: Low level:
sk: Nízka úroveň:

en: Critical level:
sk: Kritická úroveň:

en: if reached call:
sk: zavolať ak je dosiahnuté:

en: Battery
sk: Batéria

en: Define the action which should be executed if the related button get pressed:
sk: Definovať akciu, ktorá by mala byť vykonaná, ak bude stlačené nastavené tlačidlo:

en: Suspend-to-disk Button:
sk: Tlačidlo uspávania na disk:

en: Sleep button:
sk: Uspávacie tlačidlo:

en: Lid close Button:
sk: Tlačidlo zatvorenia krytu:

en: Power Button:
sk: Hlavný vypínač:

en: Button Events
sk: Udalosti tlačidla

en: Select the following schemes as default if the system is running on AC or on batteries.
sk: Ak systém beží na napájaní, alebo na batériách, vybrať nasledujúcu schému ako predvolenú.

en: Battery scheme:
sk: Schéma pre batériu:

en: AC scheme:
sk: Schéma pre napájanie:

en: Default Schemes
sk: Predvolené schémy

en: Lock screen before suspend or standby
sk: Uzamknúť obrazovku pred uspaním, alebo pohotovostným režimom

en: Lock screen with:
sk: Uzamknúť obrazovku s:

en: Lock screen on lid close
sk: Uzamknúť obrazovku pri zatvorení krytu

en: Lock Screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Autostart
sk: Autoštart

en: Never ask me again on exit
sk: Pri ukončení sa už nepýtať

en: KPowersave starts automatically on login
sk: KPowersave spustiť automaticky po prihlásení

en: General Blacklists
sk: Obecná čierna listina

en: Edit Autosuspend Blacklist...
sk: Upraviť čiernu listinu automatického uspávania...

en: Edit Autodimm Blacklist...
sk: Upraviť čiernu listinu automatického stlmenia...

en: General Settings
sk: Obecné nastavenia
